Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. piszesz za Żaneta sama wróci więc . Chyba że musisz się zameldować u teściaków
  2. noto przyjdź do mnie zapodamy na przystanek , tam po jednym , na dworcu po drugim i na spocie po trzecim
  3. ej nie zrobisz mi tego można bez alkoholowo ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- moge po ciebie zajechać jak chcesz
  4. Awarii nie ma nadkola kupione i jeszcze parę pierdół więc auto śmiga jak ta lala
  5. Na 99% będę przypomnij mi .Dziewczyny brać
  6. Trzeba nasze kobietki zgadać żeby se gdzieś poszły razem to wtedy możemy pyknąć partyjke
  7. dobra dobra ---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- Widziałeś jakie furmanki u Giliego mają Repiński Transport i Spedycja | Facebook
  8. tak wiem bo już pisałeś i jakiś czas temu na spocie gadaliście ( nie mam kasy bo elewacje malowałem )
  9. można podjechać czemu nie zawsze masz bliżej do domu ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- a i parking większy jest gdzie na ręcznym zawrócić
  10. w najbliższą ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- Patryk a jak tam plany urlopowe? My idziemy od 30-ego - knujemy coś ? może kto inny jeszcze tak ma wolne? ja urlopu nie dostane bo ostatnio trochę pracy mamy , i sobie jeszcze zrobiłem przymusowy urlop bez niczyjej zgody jak byłeś u mnie w poniedziałek w Gdyni do tej pory psy na mnie wieszają , ale mam na nich wyjebane
  11. będę na 99% ,co do jutra to widze że pogoda Meteorogramy - meteorograms
  12. było mówić to może byś się bryknął
  13. I jak wycieczka w porcie podobała się
  14. Siema . Co tak cicho W sumie jak zwykle

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.