Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Czytali Olsztyn bez obwodnicy, ale z zakazem wjazdu dla tirów - Olsztyn
  2. Możesz dzisiaj , nigdzie się. nIeruszam z domu bo niech e
  3. Dziadek widzę że macie darmowego neta w . Stoję niedaleko twojego osiedla
  4. Zabierałem z PKP
  5. Siena leszcze . Dzisaiaj zawitam w waszym mieście w godzinach popołudniowych ,będę na ulicy magazynowej jak ktoś ma chęć chwile pogadać
  6. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ze 20 stron do tyłu
  7. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    nilibab3 ma opinie na temat tej firmy na swoim blogu Polski Kierowca Ciężarówki za Granicą
  8. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Sześć tyg. w kabinie chyba niedałbym rady ale od czegoś trzeba zacząć
  9. Ja z tesciakiem będę rządził. baby już warczą ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- Dosiego roku chłopaczki
  10. Najlepszego Ja dzisiaj w domku ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-schowek-problemy-pekajacy-zawias-rozwiazanie-problemu-17383/
  11. Jest wątek ma forum o schowki w b6
  12. po.kase byłem w bonkomacie tylko gdzie żeś stał ---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- wiedziałem że w biedzie można na Ciebie liczyć :grin: jak będę wyjeżdżać to przypomnij żebym ci drugie klucze od domu dał. ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- NAJLEPSZEGO PANOWIE W NOWYM ROKU. OBY OKAZAŁ SIĘ LEPSZY!! :banan: Ty zawsze się starałeś dać jak najniższą cenę to czemu się mam nie odwdzięczyć
  13. Uuuu panie to trzeba żony popilnowac
  14. Zawsze to tania siła robocza do przenoszenia cebuli się zjedzie
  15. Siema nieroby . Dziadek może pobiegamy
  16. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    oglądałem
  17. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na innym forum czytałem. trochę żal po tylu latach. A nie było opcji na samozatrudnienie ?
  18. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    W tygodniu się jeździ ,a w weekend odpoczywa . Dzisiaj kumpla pierwszy raz krokodyle zatrzymali 4100 PLN kary za brak pauz miał dostać . Jak go przekonał że go ukarał tylko 300 to nie wiem . Tacho czasami trochę naginalismy ale szef powiedział że koniec z tym jak dowiedział się nareszcie jakie kary ITD może jebnac
  19. Pama - Aktualności Ja tu robię i też mamy kasacje aut . Przyjadę po przegub po świętach chyba
  20. Panda fajna furmanka szwagier miał i bardzo se chwalił . A co do skodziny to szok:slina: jak coś to możesz ją przyprowadzić na kasacje
  21. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew::polew::polew::polew::polew:
  22. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    NIE DZWOŃ DO NIEGO!!! chyba że masz co najmniej 1000 darmowych minut,wtedy możesz,akurat na jedną rozmowe powinno starczyć raz napisałem sms-a to oddzwonił może teraz się też odedzwoni bo gadane ma
  23. :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: ---------- Post dopisany 14-12-2012 at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 18:50 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.