Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Truckerzy
To się najeździłeś . Ja parę dni temu dzwoniłem do koleszki co robię z nim i pytam czy daje de rade sam ( ja na urlopie) a on ze też w domu bo niema czego wozić . Chyba zacznę szukać roboty
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Będzie mu jaja bujał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A jak auto sprzedasz to powrót stopem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ta 10 PLN do przepicia:polew:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No Michaś pojechałeś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Popatrz w b5 batalionie może ktoś tam coś sprzedaje ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ---------- A tak to w ogł. napisane że ma ASR ,a przycisku nima do wyłączenia tego systemu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
fajna ale poszukaj Q
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W sobotę będę wiedział czy jadę ,a bym się przejechał w doborowym towarzystwie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pilington to nie ori . A co do wymiany to zawsze jeździłem na Metalowców i ciężarówką też tam byłem i mogę polecić ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ---------- Dzwonie dzisiaj do kumpla z pracy co tam jak tam , a on ze w domu siedzi bo roboty niema . Chyba zaczynam poszukiwania za nowym zakładem prac:kwasny: A co do kosiarki to skorzystam ale pod warunkiem że ty ją zawieziesz swoją A5 ,bo A4 juz się kosiarka najezdziła:polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiem gdzie teraz dzwonić jak bajzel na ogrodzie ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- A co do urlopu to kryzys niby i niema co wozić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przeglądy kosiarek spalinowych robicie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W browarze ludzi zwalniają a ty tam się pchasz Co do numeru to się postaram ale nie obiecuje , teraz jestem na urlopie do końca tyg. Pogadam ze swoim przełożonym w poniedziałek ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- Widziałem ich ogłoszenia podstawa to francuski
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
znasz może szefa firmy PROMUS w pasłęku?? odbieram tam złom i kierownika trochę dobrze znam ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- Głównie wióry stalowe i i raz w miesiącu odpady nierdzewki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Puść sygnał on ma darmowe minuty do na:polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na giełdę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Złom Byłem wczoraj w odlewni Lisie Kąty z żeliwem
-
Truckerzy
W sumie prawda. Dzisiaj znowu jeździłem firmowym volvo ,a jest ono w automacie i coraz bardziej się mi to podoba:decayed: zero mieszania wajchą i jakoś tak fajnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jedzie ktoś jutro zemną do odlewni ciężarówką samemu mi się nie chce
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
następny czwartek
-
Truckerzy
Gilson co taką cienką Scanie kupił Jarek Zdjęcia na osi czasu | Facebook
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
może jakiegoś spota wy skręcamy dawno nie było
-
Truckerzy
Na polskich drogach to się po roku rozleci
-
Truckerzy
<br /><br /> Ja od trzech dni upalałem to , aż nie chce mi się wsiadać na mojego hakowca w poniedziałek
-
Truckerzy
- Truckerzy
Trupkiem , zaraz Artur cie zj**ie bo trochę takiego Stralisa zjeździł i nie narzekał - Truckerzy