Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale ciężarówkę mam z grupy Vag
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No baa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
uuuu ale cisza. Może jakiegoś spota by zrobił ?
-
Truckerzy
W pl nie zda egzaminu Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Ale że tobie też ?[emoji16] Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Zostałem bohaterem swojej ciężarówki, ale co nerwów przy tym to szkoda gadać. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mydlany co ty tak zamulasz te b7 . Przed paroma minutami przerabialem cie na obwodnicy czarną Crv-ką Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą wyprzedzany uzytkownik Mydło na obwodnicy 3M Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Za Godzinkę będę dopiero.
-
Truckerzy
Było dzwonić jeszcze na firmie siedziałem [emoji6] Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Było dzwonić jeszcze na firmie siedziałem Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Tak stałem ,śniadanie jadłem przed zjazdem na bazę w Gronowie G.
-
Truckerzy
Jest za siedzeniem. Na jedną noc styknie. Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
Nowa zabawka .
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin, amortyzatory kyb do passerati sedan 1,8 Pb wiele to? Napisane z efhacza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Można. Mnie piątki pasują. Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Panie większymi tu wjeżdżali :-D Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Ręce opadają. Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Teraz ciepło w aucie. Pompka nie chce ciągnąć ze zbiornika, a na takim patencie odrazu.
-
Truckerzy
Na gabaryty mogę iść od reki ,ale to inna bajka . Bardzo dobry kolega robi w Navigatorze i gadał ze czasami jest co parę dni w domu ale nie daj boże coś z papierami ,cały tydzień stał u gebelsa na dzikusie i wyjazd trwał 17 dni zamiast 10
-
Truckerzy
No proszę. Wszystko ładnie ale bez blendy słabo
-
Truckerzy
Aktualna ;-) Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Łóżeczko to normalnie pierwsza liga, w domu się tak nie wysypiam :-D. Napisane z efhacza
-
Truckerzy
Co do auta to się spełniło, a podwyżki się za miesiąc okaże
-
Truckerzy
Uuuuu. W ogłoszeniu o pracę że darmowe szczepienia na tężca hihi Napisane z efhacza