Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ja bym se piwko wypił, bo sam se w Gdyni siedzę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Elegancko. Teraz skręcić do 189 i na allegro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja w robocie dzisiaj zostaje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja chętnie podjadę tylko nowi niech się wreszcie pojawią.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A jutro nie można to i ja bym wpadł bo siedzę jutro w robocie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Który o 7 był przy banku na Niepodległości ? Ciemne a4 b5 srebrne ramki klubowe.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Muszę pochwalić, chlopską zamówiłem i dwa podejścia robiłem bo taka wielka. Dzisiaj na Hutniczej po 13 ciemne a4 B6 avant na Ga. Klubowe ramki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Gdynia. Zamówiłem z Trendy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie jakąś pizzerie polecicie, kibluje w robocie a jeść się chce
-
Truckerzy
A nic nie mów. Tak się teraz jeździ że szkoda gadać, jak jadę do Sopotu to lewym pasem wszystko wyprzedzam jadąc 55/h tak się boją. A przeloty przez miasta na krajowych to 10 mniej ni dozwolone
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może być To co jacyś chętni jeszcze prócz mnie i Dawida
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pasi. Adaś rowerem będziesz hihi, czerwony w piątek byłeś jak przed zawałem ;-). A na którym poziomie?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Poniedziałek pasi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Podobnie ale w trasie żeby spaliła 8 to bym musiał nie przekraczać 100
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chyba więcej niż moja Hanka nie wciągnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Truckerzy
Ładnie sie prezentuje- Spotkania na drodze
Dziś koło Pucka czarne RS4 B5 z ramkami klubowymi w godzinach porannych- Strefa biegaczy, triathlon
Ja się tak zapuściłem że szkoda gadać, trzeba się wziąść za siebie. Teraz mam kupę roboty w ogrodzie i jakoś nie chcę mi się później.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Maniusiek furmanka robi wrażenie ;-)- Spotkania na drodze
Dzisiaj o 8 na Estakadzie Kwiatkowskiego czarne B8 avant (polift) na GPU- Truckerzy
Tego żółtka kojarzę z innego forum Hehe- Truckerzy
Taką cytryną co roku Niemiaszki do mnie do miasta przyjeżdżają- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W tygodniu się ogarnę i dryndne :-P.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trza coś ogarnąć bo dawno was nie widziałem - Truckerzy