Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Który szlaja się po moim mieście tak bez pozwolenia hihi.Granatowe B5 Gd na klubowych starych ramkach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Widziałem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Quick detalier czy jak to się pisze http://showcarshine.pl/104-meguiars-ultimate-quik-detailer-show-car-w-10min-gratis-2-mikrofibry.html O to to http://showcarshine.pl/2004-mainz-cherry-boom-boom-zapach-samochodowy-wisnia-500ml.html i to jeszcze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek stówka ty stary rowerze. O Bukowinie myślę tylko brak info narazie ile pobyt, datę juz znam jeszcze musze zadzwonić zapytać się o wcześniejszy termin bo na trzy dni trochę krótko
-
Za duże spalenie pomóżcie !
Hahahaha. Na prosty chłopski rozum to weź, jak czujnik wysyła za niską temperaturę to silnik lata cały czas na ssaniu. Chyba dobrze myślę? Dostane złotą łopatę, bo ostatnio rozdajesz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chciałbym do Chorwacji ale niewiadomo. Muszę też izolacje domu zrobić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Się zobaczy. Może wreszcie wczasy pożądane będą
-
Strefa biegaczy, triathlon
Po biegu ciśniem na browar pod sklep
-
Strefa biegaczy, triathlon
Ja na rzeźnika za cienki narazie ale kiedyś. A na bieg w Gdyni juz zapisani? Ja się zapisałem zobaczymy jak to będzie,moja pierwsza taka impreza.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja jeszcz w pracy.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ktoś musi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Sie pracuje panie szanowny
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A ty w chu.... nie leć tylko biegać- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Muszę kiedyś zrobić zdjęcie jak wygląda po tygodniu jeżdżenia po naszych drogach i placu u mnie w pracy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mnie na szczotce zależało bo Sej taki za***any że zwykła myjka nie dałaby rady- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Akurat jadę kolo ciebie furę czochrac- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja na napewno przebiegne Leci ktoś na myjnie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoko przypomnę tylko ty mi esa napisz czy sygnał puść bo tel zmieniłem i niewiem czy mam numer- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mi pasi 19- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To jaki? Mnie następny weekend nie ma bo pracuje. W tygodniu coś koło wtorku może?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A może spróbujemy spota zorganizować- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I wózek się zmieści do bagażnika- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Żuławska jeszcze - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody