Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Tak wymieniłem rozrząd ze zagadać nie chce ku......
  2. Ale ze co. Taka złotówka ze mnie
  3. Patrykbor odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Bartek i 19" jakoś nie wierzę w ten duet
  4. Alternator kupiony u Korkucia za 30 pln. Obudowa cała i to najważniejsze. Jutro rano reszte gratów kupie i składam furę Dawaid czy ty przypadkiem nie jechałeś przez Rede dzisiaj dużym autem
  5. Nie wiem co mam w weekend do roboty ,w tygodniu Sej do złożenia Weekend zajęty ognisko integracyjne z przedszkola mojej córki . Poczytałem o tych alternatorach z allegro i zgłupiałem nie wiem co robić . Trochę złych opinii mają, jutro zadzwonię do Huszczy zobaczymy czy ogarnie
  6. A5 gdzie robiłeś prócz varia i Gdańska
  7. Właśnie też Hanke bym przypicował po tym j**anym płynie do spryskiwaczy
  8. Mi przy robocie się ręce trzęsą to będę musiał Alternator muszę kupić nowy stary jest pęknięty ,ale nowy znalazłem za stówkę na alledrogo
  9. Za dużo roboty na ogrodzie ku... mam to jutro się z domu nie wychylam. A rozrząd w tygodniu jak odbiorę alternator, bo musze jutro zawieść na wymianę łożysk i przegląd.
  10. Ma ktoś chęć na asystowanie mi przy wymianie rozrządu w Seju.
  11. Ja Hondy na myśli nie miałem. A Rafa kupił Hondę
  12. Spoko jeszcze w tygodniu podjadę to oblukamy ten stop u mnie bo samemu to ch.... nie robota
  13. Rafał kupujemy kabel do naszych Hanek. Dzisiaj odmówiło współpracy światło stopu,na klapie działa a w aucie nie
  14. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Taki sam Mietek kutfa
  15. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wypatrzylem cie wreszcie Gili ale cb u kumpla nie ma. Do bramek miałeś czysto hihi
  16. Tak szybko zapie.... swoim seicento mogłem się pomylić
  17. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Poproszę fotorelacje
  18. Tomek ty po 15 NA Swietojanskiej na piechotę ze znajomymi nie leciałeś dzisiaj
  19. Haha. Tylko z drugiej strony Rafał jakby ktoś z boku stał czasami i nas posłuchał
  20. W sumie. Tylko co sąsiedzi powiedzą jeździł nowym Audi, a teraz starym dresowozem.
  21. Tłumaczyć się nie chce i wyszło jak zwykle. Bartuś czemu sprzedajesz
  22. Idę z buta. To o której bo 20 trochę późno
  23. Zajade Hanką A o której już ktoś będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.