Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Haha
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
prawie sejczento jak w to wsiadłem kurfa ,myślałem że mnie ktoś w klatce zamknął
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W następnym tygodniu" podjadę":decayed: . Tak apropo to się chowacie tymi autami całe 3m zwiedzam od dwóch tygodni i żadnego nie spotkałem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakos zebrać się nie mogę . Teraz często będę na noc w pracy zostawał to znowu olałem poszukiwania , ale mam parę namiarów w Gdyni to podjade oblukać auta ---------- Post dopisany 02-07-2014 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2014 at 20:51 ---------- Kupiłem fiata
-
Spoty Olsztyńskie
Super . Idę dzisiaj oglądać seiczento 1.1 lpg zobaczymy jak to wygląda
-
Spoty Olsztyńskie
A gdzie ten małolat ? Baczność
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Olsztyńskie
Ja juz miesiąc temu zmieniłem a szukam czegoś na dojazdy do roboty bo mam 100 km w jedna stronę . Najlepiej małe pudło z lpg- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hanki mi szkoda i dojazdy drogie wychodzą jakbym miał nią latać . I z drugiej strony nie mam na tyle kasy żeby coś kupić młodszego ,a Hanki nie sprzedam na rzecz auta dojazdowego- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk nie martw sie nie jesteś sam ja od następnego tygodnia 20 minut przed Tobą będę ruszał w tym samym kierunku. coś ciekawego znalazłeś- Spoty Olsztyńskie
chłopaki podskoczył by kto Renault Clio 2290.00 PLN. OLSZTYN - otoMoto.pl żebym na darmo nie leciał- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
uuuuu będziemy tańczyć- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziewczyna dalej lata nią dzisiaj była umowę przepisać bo jakiś błąd był i nie mogła zarejestrować .- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Lajt szkolenie bhp i wyjazd do Malborka na załadunek. Jutro Puck i coś w Gdańsku,a pojutrze Ustka tak wiec spoko i nikt nie goni na spokojnie ---------- Post dopisany 24-06-2014 at 05:10 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2014 at 21:57 ---------- Tylko do pracy o tej godzinie wyjeżdżam ---------- Post dopisany at 05:10 ---------- Poprzedni post napisany at 05:10 ----------- Spotkania na drodze
Dzisiaj na Kwiatkowskiego w Gdyni koło 15 czarne B8 GKA11.... ramki z tyłu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzisiaj na Kwiatkowskiego koło 15 czarne B8 GKA11.... ramki z tyłu. Czyje to ?- Truckerzy
Ja od jutra w nowej robocie , myślałem że nigdy się do tej firmy nie dostanę aż tu tel czy chce se pojeździć . Teraz muszę się nauczyć topografii 3M i okolic- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jedynie czym mogę się wykazać to topografia trójmiasta ,a z tym będzie problem muszę de navgacje ogarnąć , reszta obowiązków to tosamo co w Elblągu robiłem- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W sumie czemu nie ale nie dziś bo trochę na ogrodzie trawę muszę kosić i piwko juz zapodłem:decayed:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A bo ja wiem .Ja de siedzę w domu jeszcze- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Do roboty idę w poniedziałek dopiero . Trzy tygodnie na zwolnieniu se leżałem . A auta jeszcze nie kupiłem jakoś sie zebrać nie mogę ---------- Post dopisany 20-06-2014 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2014 at 17:52 ---------- Robimy jakiegoś spota- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Obadamy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To nie wiem co to jest . Muszę zapytać bo to zwykły kabel podpięty do netboka czy jak się toto pisze .- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
menda Ciekawe czemu jak byłem sprawdzać auto to jednym kablem wszystkie fury ogarniał - Spoty Olsztyńskie