Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja dopiero do domu przylazłem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie , to jest japońska technologia i trzeba regulować I to jest glowna kupa tego auta i innych hond toyot. dla fanow gaziu sie nie nadaje. Pewnie diesel 2.2 kosztowal by 10-15 kola wiecej wiec przeginka i lepiek juz przepalic troche wiecej benzynki. Wolnossaca benz. - prostrza konstrukcja wiec z bani pare temstow jak turbo, ic itp. Generalnie i tak w tej hondzie co kilkadziesiat tys. nawet jak nie zagazowane powinno sie ustawiac luz zaworowy na szczelinomierz taktak jak kiedys w duzym fiacie Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka Sprawdzę co jest robione na dużym przeglądzie bo właśnie niedawno był robiony w serwisie przez poprzedniego właściciela . Może się załapałem na taką regulacje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ok
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To to ty chcesz po zakupie mierzyć ? Chyba lepiej przed Audi po zakupie mierzyłem i było nieźle ---------- Post dopisany at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- wiocha ale daje rade ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- teraz znalazłem ogłoszenie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja sobie do bani nie biorę . Do końca mam serwisowane osobiście sprawdzałem ale Dziadek z miernikiem przyjedziesz przyjdziesz na spota
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nic nie widać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja się już doczekać nie mogę żeby se pojeździć a ty jeszcze dwa dni ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ---------- I jeszcze muszę opony kupić na lato
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty to bardziej oczytany niż ja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Raczej nie bo za mało jeżdżę jak zrobię 10 tysięcy o będzie wszystko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Będę częściej jeździł do Kadyn po plaży se poupalam . A co do majówki się zobaczy bo być może na robotę będę jechał ale raczej jestem na tak bo ostatnio rzadko się spotykamy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wejdzie na wysokość ,a na długość nie jestem pewien
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Daj spokój ja pozwolenie .. Po świętach se zrobimy wypad na rybki ewentualnie zrobimy grilla u mnie i popatrzymy na rybki w oczku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie niedziele zjęta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kiedyś się z tobą wybiore
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Rafcio wytłumaczyłem się i myślę że podoiłem dobrą decyzję . Ty masz kłopot z bani i ja spokojnie będę spał że kolega mnie będzie jeszcze trochę lubił jak coś ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ---------- Żonie nie dawaj bo powie że ch...we przywozisz i lwiątko więcej pali
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Myślałem że będe ci wache gonił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Powiem ci że całkiem całkiem i pędzel jakiś tam ma . I mam całą historie auta bo auto kupione u nas . mam nowe sprzęgło i parę pierdół . Zobaczymy we wtorek ja odbiore auto ---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ---------- niby w 11 sie zmieszcze , zawsze do ruskich będe latać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
2,0 pb . Buszek przyczepa sprzedana dawno A co do gleby to tona cementu czeka w garaz:kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Miało być c5 . Ale wybór padł na CRV:decayed: ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- dokładnie tą Honda CR-V 28900.00 PLN. Elbląg - otoMoto.pl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Audi zmienia właściciela od wtorku . I wtedy odbieram nowy nabytek:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nawet dwa na wjeździe do mojego garażu ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Adadur coś słabo pisze może do niego na murek skoczymy też ma i będziemy krzyczeć Adam wyjdziesz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A może wy do nas
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ty już długo na murku siedzisz patrząc po piśmie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fajna telefoniczna konferencja