Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Było na wekeend do mamy wysłać . Moja miała dzisiaj wrócić ale powiedziałem ze de daje rade to wraca jutro
  2. Twoja kolej sprzątania czy na piwo masz szlaban
  3. Proszę cię to wole zostać przy moim audi
  4. Fajne ale co wyjdzie czas pokaże. Narazie muszę złomka się pozbyć
  5. Jak uparta na SUVa to może przyj w kierunku Allroada C5 .aga ciśnie pewnie na rocznik młody jak to baba jej nawet podoba się grand vitara SUZUKI GRAND VITARA 2.0 4x4 SPRZEDAM LUB ZAMIENIE (4085413488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. A na to nawet nie pomoże torba z Biedry na głowie Ja ciskam na a6 c5
  6. W niedziele polatam hujdajem tuskomem Agi wujek ma zobaczymy kiedy się kładzie na zakręcie ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- Jak uparta na SUVa to może przyj w kierunku Allroada C5 No tak ale jak zawiecha padnie to bez providenta się nie obejdzie
  7. Mnie takie auta nie leżą i nawet nie gadam że do garażu się nie zmieszczą będzie surprise
  8. Ja na wiele nie liczę ale Aga by chciała 9 kpln.
  9. Aga chce suv-a SUZUKI GRAND VITARA DELUX 06r 4X4 KRÓLEWSKA WERSJA (4096965549) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. albo BEZWYPADKOWY HYUNDAI TUCSON 2,0D 140KM SKÓRA+KLIMA (4083163423) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ja dalej walczę o Audi . Z drugiej strony nie wiem ile za paździocha dostane ale wole zostawić w rozliczeniu , i ile kasy teściówka kasy da bo powiedziała że kredytu mamy nie brać i Suzuki jej się bardziej podoba
  10. Ja też słomiany wdowiec żonka pojechała służbowo się alkoholizować
  11. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Działa to jak nic . Ja jak dostałem po kieszeni za oponę bo za szybko na wagę wjechałem z łuku i samochód się zj***l i akurat trafiłem na śrube tylko usłyszałem huk i zobaczyłem mine szefa bo akurat sta:kwasny:. Od tej pory na dwójce powolutk:kox:
  12. Ja dopiero z roboty i jeszcze po buty dla Agnieszki.
  13. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Podstawa to patrz na jakim gruncie kiprujesz bo różnie to bywa i patrz na przechył bo wyj... to chwila. Ja jak tym latałem to zawsze na poduszkach naczepę opuszczałem
  14. W sumie piątek wolny mam Fis i parę jeszcze pierduł jest do roboty . Najgorzej parę Miechów temu nowe sprzęgło i dwumas
  15. Musze poszukać jak znajdę to coś wkleję ---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ---------- Prosze znalazłem Teraz trochę inaczej wygląda bo trochę zglebiona i parę rzeczy do porobienia http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-ajm-czas-pokazac-swojego-pazdziocha-63162/
  16. Jak skończę normalnie to mogę cię Łukasz zabrać . Tylko znajdź jelenia na moje aut:facepalm:
  17. ---------- Post dopisany 02-04-2014 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 01-04-2014 at 21:16 ---------- Co za życie muszę sprzedać swoje sreberko Tesciowa dokłada na nowsze
  18. jak skończę o ludzkiej porze to z chęcią podjadę . Tylko tel z przypomnieniem poproszę Łukasz jak coś to cie zabiorę jak pasek nieda rady
  19. A tam cisza czemu nie swoim nie latasz :decayed:
  20. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Taką akcje miałem za szybko chciałem zawrócić ,a zapomniałem że kołyski nie mam z tyłu przyczepy
  21. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To wszystkiego najlepszego Ale figurce brakuje kontenera
  22. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak zaczynałem na hakowcu to była czarna magia , bo skupy są w takich miejscach . Ale po pół roku już ogarniałem sie , teraz jak jadę w nowe miejsce to nawet nie pytam się czy jest szansa na dojazd bo jakoś lepiej mi się tym parkuje niż koniem z naczepą
  23. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Cofać się nauczyłeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.