Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Truckerzy
Daje radę. Śledzę jej wpisy na fejsie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hmmmm
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:eusathink::eusathink:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakiegoś spota robimy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jeszcze nie ale spróbuję . Jak idzie remont
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Rano jak jest zimny to cisza dopiero jak się rozgrzeje coś tam się odzywa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To fajnie jak nic się nie działo tak teraz pokazuje rogi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoko Grześ. Maglownica zaczyna mi jęczeć tzn. że się kończy czy może wina paska lub jakiegoś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki Tomek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema chłopaki. Potrzebuje fachowca od maglownic , bo koledze mocno bulgocze w zbiorniczku na płyn do wspomagania. Z gorydzieki za inf:naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Sory za wczoraj ale teść mi zmarł w szpitalu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak ---------- Post dopisany at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- Tak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:jerk: Ja będę na goodzinke to ty też
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
18 niech będzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Będzie czas to bez furek się spotkamy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To na którą jutro ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak nowy przyjeżdża to po piwie stawia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak skończę o ludzkiej porze to ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 05:46 ---------- Teraz mam neta w telefonie to będę tu częściej zaglądał ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ---------- Teraz mam neta w telefonie to będę tu częściej zaglądał- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
---------- Post dopisany 08-05-2013 at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 07:23 ---------- Dziadek :jerk:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ty teraz będziesz się z kangurem bawił- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak skończę o normalnej porze to podjadę- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
comty tam gadają , pewnie cos ci wyskoczy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.facebook.com/events/602107436484501/ jade na 99%- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trafiłeś z kilometrami - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody