Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Truckerzy
Zapisuje się ktoś Press release - Komunikaty prasowe : VOLVO TRUCKS Ja się zapisałem
-
Truckerzy
Co mało . Najwięcej brałem 16 ale za stare auto mam kto ze mie zdejmie pudło jak ch. go strzeli . Moja Scania ma 2 banki przelotu ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- nie wspomnę o oponach
-
Truckerzy
żadnego przeszkolenia..... tylko stalowe jaja... czasami cie wywali kabiną w niebo jak do startu :decayed: ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Mercedes 2540 hakowiec - YouTube Mam tak raz w miesiącu jak odbieram wióry od kilienta 13 t. W zeszłym tygodniu powiedziałem staremu że się zwalniam bo kasy potrzebuje. A on Patryś daj spokój gdzie będziesz w kabinie spał , a i nowego weź szkol na auto plus wszystkie procedury u klientów jakich wymagają . Ale szefie roboty mało godzin mało ,dobra a ile byś chciał . Po małych negocjacjach dorobiłem się 2800 podstawy i troszkę nadgodzin jak na E-g tragedii nie ma i soboty wolne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty się w pracy wyśpisz , twoi współlokatorzy mają się wysypiać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zaraz ide
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie świruj pawiana że masz fisa ja u siebie mam do wymiany bo już prawie nic nie widać ---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- było dzwonić bym cie podwiózł ,a nie teściaka auto znowu upalasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy do regionalnego wątku http://a4-klub.pl/warminsko-mazurskie-93/spoty-zulawskie-sroda-godz-18-00-hala-grunwaldzkiej-4821/index437.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hmmm czemu nie .Tak po obiedzie na podwieczorek .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pewnie miał chęć na wspólne p:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wypaliła ale gdzie indziej ,a wczoraj to byłem położyć wypowiedzenie . O dziwo szeryf przyjął to spokojnie i powiedział że sam by nie robił za taką kasę.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bielik jeszcze tydzień i nie będziemy się widzieć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A jakieś ciekawe trunki mają do degustacji
-
Truckerzy
Jeździ taki jeden pewnie zaraz się odezwie tylko on lata w Belgi
-
Truckerzy
ciągnie ich ostatnio w stronę Scani
-
Truckerzy
Belgia vs. kabotaż - za weekend na parkingu lub brak listu przewozowego zapłacimy 1800 euro | 40ton.net – motoryzacja dla profesjonalistów
-
Truckerzy
Bardziej mi się widzi niż hot rod
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
O alusy zagadaj w wulkanizacji koło parkingu o auto służbowe parkujesz .Czasami ma ciekawe rzeczy ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ---------- Ogłoszenia - Elbląg w www.portEl.pl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tą myjnie macie pod domem a, przystanek tramwajowy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To cały dzień przy twoim
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
toć to nie jedzie
-
Truckerzy
ja latam wkoło komina
-
Truckerzy
Jak to jest z wożeniem dzieci ? Chciałem córe zabrać na cały dzień ze sobą bo chce z tatą do pracy ,a nie wiem czy może w foteliku w ciężarówce
-
Truckerzy
Hakowiec wg. mnie najbardziej wszechstronne auto
-
Objawy uszkodzonego czujnika temperatury płynu chlodzącego ?? nie ma błędów
Raczej tak
-
Objawy uszkodzonego czujnika temperatury płynu chlodzącego ?? nie ma błędów
U mnie na ciepłym wchodził na 2 tys. obr. przy odpalaniu