Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Truckerzy
https://www.facebook.com/photo.php?v=620711618000009&set=vb.136199163117926&type=2&theater
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dzisiaj po mieście latałem . Pierwszy raz jechałem bez wspomagania ciężarowym kosmos mało się przepukliny nie nabawiłem ---------- Post dopisany 28-02-2014 at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2014 at 20:31 ---------- Co ty się K... A wyprawia
-
Truckerzy
Jeszcze bo niema nic ciekawego w Elblągu cały czas jestem na etapie poszukiwań . A co do wczoraj to do Inowrocławia smigalem z nierdzewną stalą
-
Truckerzy
Dzisiaj mijałem waszego czerwonego Mietka na A1 rano w stronę Gdańska śmigał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nic nowego robić nie będę ,tylko topografii 3m muszę się trochę podszkolić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jedynie czym mogę się wykazać to topografia trójmiasta ,a z tym będzie problem muszę de navgacje ogarnąć , reszta obowiązków to tosamo co w Elblągu robiłem
-
Truckerzy
Ja nie ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 18:12 ---------- truckmaniak szkoda że już łączności na cb nie robisz od paru dni siedząc przy radiu w domu na 26 425 i na 27 280 troche se z mobilami pogadałem taka propa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja jestem za tylko nie wiem czy mi wyjdzie ( praca ) My to się akurat często widzimy
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Plaża bardziej mu pasuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A może spota wcześniej zrobimy bo ja już zapomniałem jak wyglądacie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pamiętliwy jesteś
-
Truckerzy
Dla mnie grill lipa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tragedii nie ma . ,służbowy dostał gazetę do poczytania i pali
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adadur jak tam zakupy w lidlu troce nie pocieszony przy kasie stałeś
-
Truckerzy
Jakbym siebie dzisiaj widział ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ---------- Tylko jechałem z pierwszeństwem
-
Truckerzy
Sroda czwartek będę więcej wiedział . Jeszcze nie powiedziane ze będą chcieli swiezakow . Bo kontenerami i przeprawą promowa nie miałem do czynienia
-
Truckerzy
Akurat z dobrym kolegą mamy spróbować . Zobaczymy czy po dłuższym przebywaniu razem będziemy się . Szkoda ze nie wiem co to za firma , wiem tylko ze z Gdyni ale trudno .
-
Truckerzy
---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- strawberry ciężka robota na puszkach , w tygodniu dzwonić mam do jakiejś kobitki co ma 17 aut i lata na Szwecje i tylko podwójna
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
uu Alvaro tani nie jest- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najlepszego w nowym roku .!!! Ja de przy piwku w domku z dziewczynami- Truckerzy
Bez bliźniaka i była skrętna dopóki nie zaczęła żyć własnym życiem , jadę se spokojnie a ona nagle ciabas se skręca a ja se walczę żeby się na pasie utrzymać i przyczepę z rowu wyciągam w międzyczasie Kupiliśmy długi drążek zablokowaliśmy ,a zbieżność na poziomice ustawione . Już nie mam siły na te auto ale ma zmienić szeryf na wiosnę ,a ile z tego będzie to on sam wie . Też miałem się zwalniać ale na zimę se roboty szukać to też lipa ,a spać w kabinie narazie mnie nie kręci- Truckerzy
Scania 94d . Na początku wątku są foty:wink:- Truckerzy
U mnie też czasami se sam ładuje kontenery . Raz wiozłem w naszym największym pudle Stara 200 tylko nie wlazł do końca i z otwartym pudłem jechałem- Truckerzy
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody