Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z chętnych to narazie ja żonka i córa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Powiedz że naprzeciwko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak chcesz bo Tomeks coś tam pisał ze chce listę kto chce jechać ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- Niewiem jak ty ale wolałbym nad morze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek ktoś jeszcze prucz nas by jechał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I jak tam Tomeks słońce ty moje wiadomo coś.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To postawi podwujnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Z tym to już przegieli :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zawsze mogę lawetą podjechać i za pincet zabrać- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tak o Audi gadałem- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Paska mu sprzedaj- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Robicie jaką majówkę w Jarosławcu- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trza zagadać z ludźmi 3m może do Jarosławca- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek to co lecim razem na weekend ze wszystkimi dziewczynami- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to teraz masz najnowsze auto na dzielni- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co kupił- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może weekend trza jakiegoś grilla zrobić . Następny mam wesele ale jeszcze parę nam zostanie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Każdy już ma Dzisiaj pierwsza mała traska Suv-em Elbląg -Piaski Elbląg średnia wyszła 7,8 tempomat wszędzie gdzie się dało bo pierwsza osobówka z tym gadżetem i następne auto ma to mieć myślę że nieźle ale wkurza mnie to że mały zbiornik ma i wskazówka szybko opada ale jakoś się odpycha . Chciałem na plaże wjechać ale za dużo ludzi było i przypomniało mi się Bieńka quattro w Jarosławcu więc se odpuściłem- Truckerzy
Bo jak zwykle przez telefon . Krzycze Gilson niegadaj przez tel zaraz jakiś pawian się- Truckerzy
Obojan (niebieski Mietek) przed chwilą na obwodnicy Elbląga- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W sobotę po swięceniu jajek- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja jak zwykle dałem ciała . Pogoda coraz lepsza może grilla se zrobimy klubowego u mnie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja podjazd . To ta knajpa koło dolinki- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zmieściło się . Na opijanie nie mam czasu w święta odbije - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody