Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Właśnie miałem pisać że się chyba mijaliśmy ,a z kumplem się rozgadałem i tak jakoś ściszyłem radio . A moje bydle wyróżnia się z tłumu co
  2. Dzisiaj po 15 na s 6 po 15 b6 kombi WPi 55klubowe ramki . Wolałem na cb ale zero odzewu akurat przejeżdżaliśmy koło wypadku . Ja jechałem białym seicento z rzucającą się w oczy anteną . I jeszcze chyba Flayer też na S6 po 12
  3. Dzisiaj z roboty wracałem i stała
  4. Mpje stare audi nie ma wzięcia stoi na parkingu koło shel:grin:
  5. Chłopaki gadają ze pierwy raz trafiła się taka ekipa marynarzy ze tak pija w porcie ,zawsze wychodzą na miasto . A weź znimi gadaj jak to Filipińczycy po polsko tyko
  6. Też spoko teraz mamy załadunek statku to siedzę od czwartku do poniedziałku w Gdyni . Watroba się obrazila na mnie ze jej nie daje spokoju . Na nockach zamiast spać to biegam po statku i próbuje zagranicznych trunków ,a rano dobudzic mnie nie mogą
  7. To super . A jak w nowej pracy ?
  8. Ja w pracy od czwrtku do poniedziałku w pracy
  9. Ja dzisiaj w Gdyni na noc oze w porcie spot
  10. Jutro bo dzisiaj juz mi się nie chcę
  11. Mija pierwsza instalacja to skąd mam wiedzieć . po statku podjade na mały przegląd to się okaże ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- Mi się tam nie spieszy . Jak wyjade o 15 to jestem 16 20 w domu
  12. :naughty: Bartuś 198 km w obydwie strony ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- Aha jeszcze jedno jak fajnie się jedzie razem z dużymi autami non stop 90 ,a nie lewym 120/40 i hamowanko do 60
  13. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja też dzisiaj czerwonego XF-a mijałem stał w korku na S6 . Z daleka się w oczy rzuca ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- A to moja nowa padaka Wezmę aparat do pracy to sesyjkę w Ustce zrobię bo często jestem
  14. Dzisiaj pierwsza trasa Białasem brak klimy 32 st.celsiusza okno otwarte cały czas ale na na stacji zdziwienie 31 pln. w obydwie strony
  15. Bartłomiej L. Poszukiwany za napad z bronią wpadł pod Elblągiem - Elbląg w www.portEl.pl
  16. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  17. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale farciarz
  18. Dzisiaj po 15 czarne B7 kombi klubowe ramki GDA M .... na obwodowej 3M za... że hoho między autami
  19. Dzisiaj odbieram bo na pobranie kasy juz za późno było . Jeszcze koleś mechanik loknie ostatecznie bo Agnieszka się uparła , choć czego się można spodziewać po 14 letnim fiacie . Rdzy nie ma ,a w środku jak po wojni:grin: . Na portelu jest ogłoszenie Białasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.