Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Właśnie miałem pisać że się chyba mijaliśmy ,a z kumplem się rozgadałem i tak jakoś ściszyłem radio . A moje bydle wyróżnia się z tłumu co
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj po 15 na s 6 po 15 b6 kombi WPi 55klubowe ramki . Wolałem na cb ale zero odzewu akurat przejeżdżaliśmy koło wypadku . Ja jechałem białym seicento z rzucającą się w oczy anteną . I jeszcze chyba Flayer też na S6 po 12
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzisiaj z roboty wracałem i stała
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mpje stare audi nie ma wzięcia stoi na parkingu koło shel:grin:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nadrobisz pod klatką
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki gadają ze pierwy raz trafiła się taka ekipa marynarzy ze tak pija w porcie ,zawsze wychodzą na miasto . A weź znimi gadaj jak to Filipińczycy po polsko tyko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Też spoko teraz mamy załadunek statku to siedzę od czwartku do poniedziałku w Gdyni . Watroba się obrazila na mnie ze jej nie daje spokoju . Na nockach zamiast spać to biegam po statku i próbuje zagranicznych trunków ,a rano dobudzic mnie nie mogą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To super . A jak w nowej pracy ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wsumie to juz czas
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Cos w nayepny piatek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wypadałoby
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja w pracy od czwrtku do poniedziałku w pracy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja dzisiaj w Gdyni na noc oze w porcie spot
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jutro bo dzisiaj juz mi się nie chcę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mija pierwsza instalacja to skąd mam wiedzieć . po statku podjade na mały przegląd to się okaże ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- Mi się tam nie spieszy . Jak wyjade o 15 to jestem 16 20 w domu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:naughty: Bartuś 198 km w obydwie strony ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ---------- Aha jeszcze jedno jak fajnie się jedzie razem z dużymi autami non stop 90 ,a nie lewym 120/40 i hamowanko do 60
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
gaz 2,53 za litr to se policz
-
Truckerzy
Ja też dzisiaj czerwonego XF-a mijałem stał w korku na S6 . Z daleka się w oczy rzuca ---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- A to moja nowa padaka Wezmę aparat do pracy to sesyjkę w Ustce zrobię bo często jestem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzisiaj pierwsza trasa Białasem brak klimy 32 st.celsiusza okno otwarte cały czas ale na na stacji zdziwienie 31 pln. w obydwie strony
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bartek to Bartek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bartłomiej L. Poszukiwany za napad z bronią wpadł pod Elblągiem - Elbląg w www.portEl.pl
-
Truckerzy
- Truckerzy
Ale farciarz- Spotkania na drodze
Dzisiaj po 15 czarne B7 kombi klubowe ramki GDA M .... na obwodowej 3M za... że hoho między autami- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzisiaj odbieram bo na pobranie kasy juz za późno było . Jeszcze koleś mechanik loknie ostatecznie bo Agnieszka się uparła , choć czego się można spodziewać po 14 letnim fiacie . Rdzy nie ma ,a w środku jak po wojni:grin: . Na portelu jest ogłoszenie Białasa - Truckerzy