Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja mam w środę wolne to piwko wskazane
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I znów będę rozwoźił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chyba 18 jak zwykle
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Będą tańce tyle fur do opicia
-
Takie tam 330d
Ładnie panie szkoda że nie xd ale nie można mieć wszystkiego .Będziemy latać bokiem po rondach i nareszcie dziewczyny z piaskownicy będą mogły w butach do auta wejść
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tam gdzie zwykle chyba
-
Truckerzy
Gili trochę byś się w stolcu ubabrał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wsumie . To rezerwuje weekend i kosze trawnik
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I jak Henryka ? Trzeba jakiegoś grilla zrobić bo już dwa auta do opicia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Raczej tak
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj na drugi dzień do Pucka B5 avant blaszki Tki krzyczeć przez cb.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Coś w następnym tygodniu trza pomyśleć. Ja w tym tygodniu na szkoleniechodze bo prawko musze wymienić, a w weekend wesele (wreszcie organizm porządnie odrobacze)
-
Truckerzy
Mój stary poczciwy hakowiec tak zaskoczył ze hoho. Zabieram kontener o klienta i całe szczęście ze pareset metrów od naszej bazy,wciąga go na siebie i mówię do gościa ze najebane, on do mnie ze z 15 będzie. Jak juz był na samochodzie to nawet na poduszkach się nie podniósł. Wyjeżdżam na wagę u siebie na firmie 41300.Tare miałem 14500 normalnie szok
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może jakiegoś spota zorganizujemy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co tu się wyprawia
-
Truckerzy
Ja tylko pepsi wydałem resztę firma płaci
-
Truckerzy
No wypadałoby jestem ostatnią partią co jeszcze na starych zasadach śmiga. Naszczęście jeszcze jedno popołudnie i koniec
-
Truckerzy
To zmienia postać rzeczy. Siedzę na szkoleniu okresowym normalnie nudy jak chu..
-
Truckerzy
Gdzie się Gilon chowasz czerwonego Robura często widuje w okolicach 3m, a ciebie nich..
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Koleżanka na urlopie jeszcze następny tydzień
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj kolo 14 ciemny avant B6 na tafla ZKO w Gdyni na oksywiu kolo portu kontenerowego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
za bogata historia nikt nie kupi
-
Żarówki Xenon w soczewkach ? dobry efekt czy lipa
Wysiliłbyś się trochę bo o hidach było pisane srylion razy ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- A o żarówkach nie wspomnę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przejeżdżałem koło shela i zaglądam za szybę audi ,a tam uwaga 13,700
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A jak