Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek kabel ma
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Są czujniki i instalacja tylko ekranu nie ma na spocie sie pomyśli może będzie można coś zaadoptować
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To ty niezły Kubuś jesteś . To w mojej Hance uruchomimy czujniki i
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Znowu konkurs
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co ma licznik do Klimy Napisane z Hanki
-
Truckerzy
Działalność i długo koczujesz w kabinie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spalony bezpiecznik
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czujnik
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I znowu na kacu do pracy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zobaczymy jak wyjdzie . Polatam Hanką z tydzień i wyjdzie chociaż szkoda jej troche
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kasa to max 2,5 tyś. Dziadek jednak opony tak huczały ---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ---------- Ogłoszenia - Elbląg w www.portEl.pl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Raczej będzie lpg tańsze w zakupie. Teraz będę uczył się ecodrajwngu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Umyłem Hanie dzisiaj .W taką pogodę to równie mogłem se w stopę strzelić ile piłowania żeby ślady po wodzie zlikwidować . Rafał gadaj jak z utrzymanie takiej corsy b z lpg musze se coś zapodać na dojazdy do roboty
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I tak cię znajdzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Truckerzy
niestety Gilon teraz Mietkiem lata- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja juz na miejscu- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja zazdrosny proszę cię . Zawsze można spota zrobić mnie na ogrodzie jak pogoda będzie w weekend ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- Ale pogoda dobrze że dach jest koło parkingu- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I znowu będą się alkoholizowac pod klatką- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co ze spotem- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to zła ulica jes:decayed: . Mi godzinka pasuj:wink:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakiegoś spota może se skręcimy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dobrze znam szefa i wszystkich pracowników dlatego jestem spokojny .- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co taki zdziwiony . To nie polska firma- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak do Gdyni do portu.Naresczcie zobaczę co to normalny pracodawca - Truckerzy