Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Strefa biegaczy, triathlon
O proszę nawet wątek o bieganiu mamy. Ja dopiero zaczynam przygodę narazie po 5 km w granicach 30 minut, raz udało się 10 ale załatwiłem se nogę bo lekko bolało i biegiem dalej, a na drugi dzień na czworakach.
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą w Gdyni na Morskiej Rs4 B7 na tab. WOT... Ramki klubowe.
-
Truckerzy
Czerwony wczoraj Castorama ćwiczył
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Czy crv i accord mają mało miejsca hmmm. Ja Hondy tez nie brałem pod uwagę ale jakoś tak wyszło. Może jeszcze pomysl nad E60
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kupiłby se Honde i po problemie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś ty i benzyna przecież to nie pasujendo twoich poglądów. Sam mi kiedyś odradzają benzynę bo dużo pali i takie tam pierdoły,a diesel jest super A jak chcesz to strzelisz rundę moim wolnossacyn benzyniakiem i zobaczysz jak to jedzie. Grazny juz jeździł i był pod wrażeniem. Pogadam dzisiaj z nim to się wypowie bo on tez zapalony dieslowiec
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakiś browar dziś bo się nudzę w robocie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trzeba się zgadać na jakiś browar
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jest 8h. Ale jak jest możliwość dorobienia to czemu nie korzystać,wszystko płatne i załapie się jeszcze na kurs na dźwigi samojezdne do złomu.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Żyjesz. Praca, dom, bieganie i tak dookoła. Zeszły tydzień siedziałem w robocie non stop i jutro też na noc jadę
-
Takie tam 330d
Ale buty do auta dalej muszą ściągać haha
-
Spotkania na drodze
Wczoraj kolo 16 czarne b7 avant GDA.. Na zjeździe z s6 na Orunie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trochę niżej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja wiem i powiem że płakałem ze śmiechu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak kasa na koncie to zmieniaj zamki przebijaj VIN i jeszcze raz wystawiaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Można spróbować jak są jeszcze zjadliwe ,tylko ciekawe jaka cena takiej usługi ,bo może być tak że dołożysz parę pln. i masz nowe .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja juz w domu. Zjebany jestem ze szok. Dziadek co grzebałeś w dresowozie ze taki uje.. byłeś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Se pogaadali
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Telefon jakoś filmów nie chce odtworzyć.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Skończyłem piwko i oglądam jak gabaryty jeżdżą po porcie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja w pracy do końca tyg. niema mnie w mieście
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Właśnie ja siedzę w Gdyni do końca tygodnia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tam gdzieś latasz? Gdzieś na forum jest fota mojej furmanki to tez lukaj bo ja to zawsze zgadany przez telefon
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To gratulacje w nagrodę dostaniesz karnet na wycieczkę po wysypisku i jedno piwko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoko wszystko pod kontrolą tam jest wszystko bez kolizyjne . A koło pasowe na wale to sie zapomniało założyć ,a z niego czujnik położenia wału coś tam czyta odrazu zagadał Auto odprowadzane do kumpla bo coś kulawo chodził. Później biorę się za Hannę jak macie chęć to zapraszam pod garaż musze odnaleźć światło stopu