Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
własnie
-
Truckerzy
Poczeka ale sporo kosztuje ponad planowy przestój
-
Truckerzy
Raz na dwa miesiące ładujemy statek złomem, a załadunek trwa 24/h.Dotego jeszcze nie miałem zamiennika bo zmiana ma 12 h to tak wyszło ale rzadko mi się zdarza po tyle godzin robić, choć jak odcinek dostaje to micha się cieszy
-
Truckerzy
To ładnie ja robie od 3 rano do 0:30 i będzie ze sto km. Żeby nie było to robie na terenie portu, a tu tacho nie obowiązuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Czytam.Ładny domek parterówki najbardziej mi się podobaj, Ja mam stare budownictwo pamięta jeszcze wujka Adolfa.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I z tym się zgodzę w stu procentach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A gdzie wykończenia wnętrza. Dobrze że znalazłem se kobite z domem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak tam budowa lepianki?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ta już jakiś czas. Nawet nowe forum założył
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hmmm ciekawe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty cycu 1 ba to zwykły zawias. 1 be to obniżka
-
Pomocy
I po co tyle wątków napisałeś?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale pogoda to tu jest nie przewidywalna. Rano wychychodzimy pięknie słońce świeci, a jak wracamy to śnieg sypie
-
Truckerzy
Podobno teraz tak się robi. Kierowców zostawia się z problemem,takie są skutki. Kumpel ostatnio zjechał z promu w Dunkierce i mu weszli do naczepy na pierwszej stacji,chociaż jechał w innym kierunku. Zatrzymał się koło Antwerpii,padło hasło "Londyn wysiadka" i ciapaty powybiegały w krzaki... zabrałeś aparat ?? Zabrałem Znajdę chwilę to podjadę na autostradę próbie foty bo tu same linki latają .W mieście normalne zestawy,a najlepsze ze po parkingach same polaczki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spożywam właśnie żubrówkę ze świeżej dostawy z polski
-
Truckerzy
Siedze na urlopie w sztokholmie ,ci to sie wożą ciężarówkami . Chyba zloże cv do szwedzkiego oddzialu swojej firmy hihi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To bym musiał całą paletę kupić bo tu piwo ma 3,5 %
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jaki browar drogi w Szwecji to szkoda gadać
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Jak końcówka to tylko radio działa odbiorczo
-
Truckerzy
Bdf powiadas. Jak częste przepinki to moment ogarniesz
-
Truckerzy
Tak fajnie to ja nie mam . Abs to tylko w aucie ale ja to wokół komina śmigam max 2,5 h jazdy w jedną stronę
-
Truckerzy
Fajnie będziesz miał jak będzie zaworek do spuszczania hamulca na osi z dyszlem, wtedy jak podjedziesz troszkę krzywo to i tak trafisz bo po kołnierzu się śliźnie
-
Truckerzy
Mi się lepiej jeździ z przyczepą, jak zaczynałem karierę na takim zestawie tez zesrany byłem ale kwestia czasu i ogarniesz się.
-
Truckerzy
To przy s6 serwis? Jak tak to u nich na placu stoi fajna sztuka po dzwonie
-
Truckerzy
Będe wpatrywał