Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Truckerzy
Jakoś słabo pamiętam. Webasto odmawia współpracy dobrze ze to ostatnia nocka. Jutro do naprawy zaprowadze, aha jak ktoś się wybiera do Grajewa po płytę to współczuję, co ja się tam nastałem a o pasach nie wspomnę nie pamiętam żebym się tyle naskakał
- Truckerzy
-
Truckerzy
Nie. Od dre kupione auto ale dla nich wozimy, robota złota zero spinania :-). Na powrót przeważnie biorę napoje lub wodę do nas do hurtowni
-
Truckerzy
Specjalnie wyreżyserowany program dla ludzi którzy nie mają pojęcia o naszej robocie. Ciekawe jak będzie wyglądać parodia samych siebie, bo narazie fajnie im wychodzą. Ja zmieniłem pracę i zacząłem latać po kraju,gdzie całe życie wokół komina. Robota ułożona w poniedziałek wylatuje, a piątek już w domku. Moje żelazo.
-
Truckerzy
Ja jakoś nie widzę się w domu po 8 godzinach pracy. Za dużo roboty mi żona na ogrodzie wtedy by znalazła
-
Truckerzy
Taką scania przyjeżdżał do na na firmę hakowiec i v8 pod kabiną. No i przyszło mi szukać roboty, firma zamyka się z dnia na dzień taki kryzys na złomowym rynku. Weź teraz znajdź normalnego psiewoźnika, a graniczy to z cudem.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
twój sąsiad już dzwonił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie omieszkam zawitać
-
Truckerzy
O cie czuj. Pierwszy raz to widzę
-
Truckerzy
Plecy nie wytrzymały i pękły hihi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Coś można
-
Truckerzy
Ty to w czepku urodzony :-D Co chwila nowa fura
-
Spotkania na drodze
Przed chwilą na Wiśniewskiego w Gdyni B7 avant na taflach Gwe 31 . stałem za tobą na światłach przy Shelu czerwoną ciezarówką. Oczywiście miała klubowe ramki i cyknełem długimi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nierdzewke spawali koło Leclerca za media expert
-
Truckerzy
Ja do 10 jestem później ciszę na Gdańsk
-
Truckerzy
O 18 to se z browarkiem na ogrodzie siedziałem. ;-)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pasztet z Melexem haha .;D
-
Truckerzy
A cb ma ? Bo jak coś to możesz ryknąć na 28 kanale w okolicach E-g akurat mam urlop a stacje mam na tym kanale zawsze, bo 19 w domu mi nie służy córka za dużo słownictwa sie uczy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja po urlopie. Na takim wypiz*owie byłem że zasięgu trza było szukać, a o necie nie wspomnę.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spróbuj za nowym szpitalem. Metalowców chyba jak dobrze pamiętam ulice
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ŁahahaJa Ciebie nie widziałem, a przynajmniej nie poznałem Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Ja akurat wyjeżdżał z parkingu czarnym Turanem , a ty przez tel gadałeś
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mydlany, z tą torebką co dzisiaj miałeś w makro to słabo wyglądasz . Na początku patrze co za giej ale przyjrzałem się eeee to tylko mydło :-D
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja odpadam mała mi się rozchorowala a żona dłużej w pracy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak normalnie skończe pracę to podjade. Jak ćos Grześ to podjade po ciebie cieniasem, bo w hance umarł kompresor Klimy stawiam jutro auto do warsztatu w Gdyni bo w Elblągu jakoś nie ufam mechanikom
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Też go często na Wisnieskiego widuje