Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a może ford
-
Strefa Śmiechu
Historia pewnej imprezy... "Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, ze wrócę o północy. 'Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później'- powiedziałam i wybyłam. Ale. impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków, było tak fajnie, ze zapomniałam o godzinie.. Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem. Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekła kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, ze mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaż pijana w cztery d*py, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem... Szybciutko położyłam się do łózka, myśląc jaka to ja jestem inteligenta! Ha .Rano, podczas śniadania, mąż zapytał o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, ze o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. 'Oh, jak dobrze, jestem uratowana....' - pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Moj maż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc: 'Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką'. Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem: 'Taaaak A dlaczego, kochanie?' A on na to: Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O k**wa!' znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nadepnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać........" :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 17:58 _________________________________________________jak już było to sory
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
może honda jakaś
-
[ALL] patrzcie i płaczcie
Znając nasz rząd zaraz znowu połozy łapę i i po wszystkich opłatach będzie nie warto tam jechać bo tak podniosą opłaty dla samochodów z usa .
-
[B6 AMB] A4 cabrio, taka jaka miala być :)
Jest fajniutka A nieprzypadkiem zaa wielkiej wody przypłyneła ?
-
Ciekawe co im zrobią ?
http://www.rmf.fm/fakty/?id=140694
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
http://www.allegro.pl/item399412167_uchwyt_dzwonkowy_na_klape_.html http://www.allegro.pl/item392603031_uchwyt_bagaznikowy_na_klape_do_anteny_cb_taxi.html http://www.allegro.pl/item392603038_uchwyt_bagaznikowy_do_anten_cb_sklep_3miasto_.html i do tego musisz dokupić kabel z główka pl albo dv zależy tylko jaką antenę chcesz.
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Z radyjka będziesz zadowolony ale antenka to min ml 145 . Ja sam używam ml w służbowym aucie a w moim używam sirio turbo 5000 (196 cm długości ) :> i na uchwycie bo magnes może narobić szkód . wiem sam po sobie bo w służbowym aucie ( biały ) po roku pokazały sie plamy rdzy na lakierze tak wiec zrezygnowałem z magnesu w prywatnym samochodzie . A wybór należy do ciebie ile userów tyle opinii
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Szkoda ;( ale ponoć ma dobrych fachowców i będzie gitara . Ale mocne zdarzenie czy delikatnie ?
-
Profesor Geremek nie żyje...
;( ;( szkoda spoko kolo był
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
Powiem tak . Byłem u rzeczoznawcy i powiedział że samochód jest zrobiony solidnie chodziarz są niedociągnięcia jak lampy przednie lusterka mówił to pikuś postraszę gościa i kasę odda bez zawahania i taka przeróbka dobrze zrobiona nie obniża wartości samochodu tylko ta która jest zrobiona niedbale .Jak spojrzał na homologacje na lampach przednich to sie śmiał ile diagnosta dostał w łapę że te lampy przepościł . Atak to mówi że sie postarali a niedociągnięcia to pikuś własnymi siłami je poprawie i opaskami do mocowania przewodów elektrycznych. trochę mi humor poprawił . Jeszcze pytałem sie jak kolesia pozwę do sądu to powiedział ze proszę niema sprawy jak mam dużo czasu na bieganie po sądach i jest to więcej zachodu niż to warte tez tak mi powiedział rzeczoznawca . i pokazywał mi zdjęcia innych przekładek to ja mam przekładkę robioną w ASO ale kase i tak bende wyrywał nie odpuszczę gnojowi .
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
Powiem tak na pewno mu nie odpuszczę część kasy na pewno odzyskam a jak sie uda to oddam mu samochód i po tym fakcie sie trochę nauczyłem . A że jeszcze samochodu nie przerejestrowałem to też co dobrze czy nie mam tylko oc na siebie opłacone .
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
Mechanik ten co mi powiedział ze to przekładka to powiedział ze zrobiona sumiennie a przebieg ma 140 tys. tylko licznik tez ma inny pokazuje w km a w uk przecież w ml nie zdziwię sie jak ma 300 000 koleś co od niego go kupiłem to go na oczy nie widziałem bo go w Polsce niema ale gadałem z jego matką ze jutro wraca do polski i mu powie co i jak kobita gadała ze on go takiego tez kupił i jeździł dwa lata a sprzedaje bo pracuje za granica i mu samochód niepodszebny i zobaczymy co powie ja to jestem grzeczny i cierpliwy ale moja żona jak go dorwie to już sie boje . A jesli chodzi o kasę to i tak wyrwę bo muszę przecież go doprowadzić do porządku . Pewnie niedługo dam ogłoszenie że kupie lampy i lusterka do audi a4 :> Zobaczymy jak sie to skończy miejmy nadzieje ze dobrze :>
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
ja sie nie znam wiec mogłem nie widzieć na jakiej zasadziebo to mój pierwszy zakup
-
[ALL B5] Kupiłem ale niejestem przekonany
Tydzień temu stałem sie posiadaczem ładnej a4 http://moto.allegro.pl/item380627560_audi_a4_2000r_1_9tdi_116km.html#photo byłem zadowolony do dzisiaj byłem wymieniać przepływomierz bo padł i coś z prądem dochodzącym do niego sie działo .przy odbiorze auta kolo sie pyta ile dałem za przekładkę ? ja sie pytam za jaką a on ze samochód z uk az mi sie nogi ugieły. :wallbash: powiedział ze dobrze zrobiona . i teraz nie wiem co myśleć pozbyć sie czy trzymać bo ma mi służyć tylko 3 latka a ponoć lata już w polce 4 lata ;( ;( ;(
-
Tanie lanie..Czyli gdzie lać do zbiornika za dobrą kaskę:)
Może mnie zaraz zlinczujecie ale ja wychodzę z założenia jeżeli stać mnie na samochód to stać mnie paliwo niezależnie od ceny . Lecz ceny są jakie i trzeba z tym żyć . ;( :shocked:
-
Niemcy czy Hiszpania.Obstawiamy wynik
Hiszpania 2:1 :th: :th:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A może jakiś spocik elbląski by skręcić ? :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam jestem nowy ale chyba przyjmiecie mnie do swojego grona.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam. Stałem sie posiadaczem a4 1,9tdi 116 km w piątek i mam nadzieje że będę zadowolony :hi: :th: