Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. ma jedną lampę po lifcie i grilla
  2. wiem ale nie wiem jak się za to zabrać może ktoś wie jak się za to zabrać
  3. http://www.elblag24.pl/elblag,ogrody_sie_rozrosna,17489,0,0,0.html?PHPSESSID=7d85e4236a827feb82582004b6fd5d87 no może się doczekamy parkingu podziemnego i będzie można się spotykać w zimę spokojnie
  4. Piątek 17.00 pod carefur bliżej autoradexu
  5. A co powątpiewasz w prawdziwość przebiegu Jak Alvaro zechce nasz zaszczycić swoją obecnością to pewnie zabierze sprzęcik na CANie w telefon można tylko CANem wejsc podobno... A może Grzesiek lepiej żyć w niewiedzy bo nie wiadomo ile tam miejsc po przecinku
  6. Wszystkiego najlepszego życzy ekipa z Elbląga :decayed:
  7. Panowie a może wpadniecie w odwiedziny e-g
  8. http://andrev3.w.interia.pl/Gra_planszowa.pdf grał ktoś w to
  9. http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=9138&highlight=lafayette+zeus tu masz coś napisane
  10. mi się wydaje ze to chyba nagrzewnica będę musiał rozebrać i obadać bo cieknie nawet jak klima jest wyłączona tylko nie wiem jak się tam dobrać do niej
  11. A ja postawie na Cobre . http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=759 Tu masz trochę na jego temat [br]Dopisany: 07 Październik 2008, 18:58_________________________________________________http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=9746 trochę o inteku
  12. A4 kombi co stało koło mojego i ma 160 km Na razie mi pasi ale czas pokaże
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_sedan_przejscie_z_fwd_na_quattro_czy_mozliwe-t47550.0.html Jeszcze się nie pochwalił a już chce rezać
  14. Powiem ze jak ja tak miałem tylko ze w innym aucie po wymianie przegubu przeszło .
  15. Pilnuj wątku na pewno coś się skręci
  16. Patrykbor odpowiedział(a) na Degas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne silnik trochę mały ale to twój wybór
  17. Patrykbor odpowiedział(a) na czaja77 temat w Lifestyle i Hydepark
    Może towar jeszcze ciepły

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.