Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Ładna furmanka . Jeszcze ściema szyb lampy po lift i będzie git ,a raio zostaw tak jak mówił cerB
  2. Na szczęście ja już po pogoniłem żonę i zakupy zrobione
  3. http://www.elblag24.pl/elblag,wypadek_na_siodemce_ranni_policjanci,18405,0,0,0.html
  4. Kogo ja widzę Grzesiek ty żyjesz :shocked:tylko Adama brak
  5. Nie powinno się nic zmienić antene stroisz do miejsca położenia a długość kabla nie przeszkadza
  6. zawsze mozna przedłuzyc [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 18:11_________________________________________________http://www.allegro.pl/search.php?string=beczka&from_showcat=1&category=446&country=1 możesz przedłużyć kabel ile chcesz
  7. Siedzę często na forum cb i dużo osób go kupuje bo ponoć ma bardzo miły dziek i nie charczy jak pogłośnisz
  8. chyba co koreańce wymyśli :gwizdanie:
  9. Ponoć najlepszy jest noki http://www.allegro.pl/item500686450_glosnik_do_cb_nokia_hfs_12.html dużo ludzi go chwali
  10. Moim zdanie ale mogę się mylić to te pierwsze po wjeździe w jakaś dziurę to się podda , a te drugie możne inny stop ale nie wiesz co to jest.Ale ori Fela to ori i swoje przeżyje
  11. no niestety ale jak masz małe radyjko to pod podłokietnik . Tobi , a twoje tti nie wejdzie pod podłokietnik
  12. :kox: następne b8 gratki no i lepsze fotki by się zdały
  13. mnie nikt nie pobije to się pochwal [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 20:58_________________________________________________Ja teraz też nie myje budy
  14. no chyba chcesz walić jakieś rekordy odległości to wtedy dziura na środku dachu
  15. To czekamy na efekty i pochwal się fotkami
  16. Powinny przecież schowki tam są nieszczelne "chyba" zawsze można troszkę podciąć schowek bo przecież go nie widać ,a co do rzepu to mój kolo to musiał mu pomóc seper g.
  17. Powinien bo ubot jest lekki i mały ale kupuj z 3m bo innych nie próbowałem [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 19:11_________________________________________________No w sumie grosze kosztuje ale czy się przyklei to nie wiem mi do podłokietnika się nie przykleił
  18. Tobi ciężko będzie z tym miejscem fakt szkoda dziurawić a rzep co Piechol podał to nie wiem czy utrzyma tego kolosa mi Herberta nie utrzymał [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 19:06_________________________________________________Chyba że pod siedzenie go wsadzić podłączyć głośnik zew , a zmiane kanałów masz w gruszce ale nie wiem czy ci się spodoba ale jeszcze pomyślimy
  19. podrzuć fotki to się coś pomyśli
  20. co tu ma byc
  21. http://gut.nazwa.pl/forum/index.php?showtopic=276 proszę tu masz rozchodzenie się fal radiowych i straty tylko nie wiem czy musisz się zalogować [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 18:18_________________________________________________musisz sory
  22. 71 wiem że to wtórnik a dalej to numer prawka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.