Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. uniden 520XL jest dobrym radyjkiem a na homo nie patrz radyjek nie sprawdzają tak mi wiadomo a antenkę tak jak napisał macius 1977 to podstawa a jak chcesz 1 m to sirio as 100 wystarczy ale nie licz na zasięgi
  2. to wydaje mi się ze na tym radiu daleko nie polecisz ;(
  3. :vaglogi:
  4. Lecąc grunwaldzka w stronę warszawy po lewej stronie koło starej politechniki stoi nowa hala sportowa na pewno znajdziesz mała nie jest [br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 18:35_________________________________________________Widze jak termin ustawiony to watek umiera ;(
  5. pierwsza sprawa to nie krzycz
  6. sory jeśli cie uraziłem sory za ot
  7. Dlatego czekam na wiosnę
  8. Sprubuj logi powinny ci wszystko pokazać a zrobienie ich przecież nic nie szkodzi , a wiesz na czym stoisz :gwizdanie:
  9. Raguś chodziło mi tylko o wzór ale jeszcze kolega slaweq ma ciekawe na handel :gwizdanie:
  10. Ja tez w domu sam z zona ;( ale elegancka kolacja mamy widok na miasto wiec fajerwerki o północy będzie widać a później .......
  11. Ja jestem ciekawy końcowego efektu może swoje wielkie 16" walne w poler teraz zostawiłem je na zimę to trochę nasza polska sól farby zje
  12. Bad look w Calibrze jest very bad looook ale nie audi daj spokój ale to twój wybór :gwizdanie:
  13. Te pierwsze są kaszaniaste ale te następne są zaj... e i bym w takie celował ale dla mnie http://moto.allegro.pl/item504542156_polerowane_nowe_felgi_18_5x112_audi_a4_a5_a6_a8.html#gallery te są kozak ale każdy ma inny gust
  14. Cacy seria do rezania .ja bym walnął pełnego fisa bo widzę tylko pól i dokładki w kolor no i jakiegoś trojana zasadzić żeby się lepiej zbierał
  15. Tylko u nas średnia to 5 furek trzeba być dobrej myśli że będzie nas więcej ,tylko alvi chce przyjechać jakimś paździochem :gwizdanie:
  16. Tylko żeby nie było że zapomniałem aparatu :polew: dlatego każdy bierze co ma jak cos to zawsze coś będzie do wyboru
  17. ja mam tez zestaw presidenta i nienarzekam a ceny podał kolega na forum związanym z cb i są to ceny podane przez presidenta a ile w tym prawdy to się dowiemy
  18. onwe tez możesz tuningować bo ma podobną budowę do alana a antena sirio wystarczy president jest dobry ale ile kosztuje . A od nowego roku ceny president podnosi President Jackson II 399,00 Euro President JFK II 299,00 Euro President Harry II ASC 179,00 Euro President Taylor III ASC 219,00 Euro President Walker ASC 239,00 Euro President Johnson II ASC 269,00 Euro NO COMMENT 30% wyżej
  19. Felunek będzie wyglądał zaj... ale tak jak napisał raggaman za dużo będzie chromu
  20. Jak wszystko jasne nich " wielki brat" zmieni pierwszego posta :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 15:53_________________________________________________Alvaro jesteś czujny jak waszka
  21. Zobacz czy się bezpiecznik nie spalił i podłącz kompa morze jakiś błąd wyskoczył

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.