Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Olsztyńskie
coś cytaty nie idą dzisiaj mi
-
Spoty Olsztyńskie
Że tak powiem to zaczynamy rywalizacje spamowa :polew: spamowanie spamowaniem, ale tak na wiosnę to się do Was wybierzemy na spota, potem zapraszamy do Olsztyna brawo, zaglądaj tu częściej mówisz masz daleko nie mamy tylko stówkę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_spoty_olsztynskie-t7607.630.html;topicseen będziemy mieli gości na wiosnę
-
[ALL B6] Co powiecie o tych lampkach
drugi raz pytasz o lampy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:shocked: o kutwa aż tyle
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak patrze teraz to coś cytowanie mi nie poszło :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Że tak powiem to zaczynamy rywalizacje spamowa :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Petlik na forum widzę od dawna jesteś, czas się uaktywnić i pokazać good tak w ogóle Panie i Panowie to piszmy w tym temacie, bo nas żule z Żuław ( decayed) prześcigną w ilości postów ( taka tam rywalizacja) decayed To są słowa taktuś (pozwoliłem se go zacytować ) tak wiec czas zacząć walkę na spam :polew:
-
[ALL B5] FELGI RS6 19cali dylemat koloru + ankieta
to mi się widzi
-
[B5 AFN] Zgasł podczas jazdy i juz nie odpala
cyprynia pogadaj z adadurem z naszego miasta niech ci podepnie kompa zrobi logi i wszystkie błędy pokaże bo piszesz ze coś wyskoczyło ale nie jesteś pewien . A jeżeli szukasz dobrego pompiarza to ponoć na Daszyńskiego jest kolo co jest niezły
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W czwartek chyba się zaczyna rozsyłanie ramek nareszcie .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
akurat z garażu wychodziłem a tu nagle fruuu a4 b5 ze znaczkiem s4 a w sumie nie mam teraz nic do roboty to se szpieguje może z tego parę pln zarobie :naughty:[br]Dopisany: 02 Luty 2009, 20:18_________________________________________________a czasu mam w brud teraz szukam roboty
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
xbuhhx wiesz ze na Beniowskiego jest 40 km/h . Żeś ładnie poleciał dzisiaj po 19 tylko kurz za tobą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie gadaj jeszcze nie masz :wallbash:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Poczekam Adaś i wytłumaczysz gamoniowi co i jak ;( . A miałem się pytać a te ramki to to listonosz piechotą roznosi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no panowie remis stronami mamy
-
Strefa Śmiechu
Było
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Boje się rozebrać tego przekaźnika bo za delikatne paluszki mam wiec na spocie chyba go sam rozbierzesz
-
[ALL B6] Felgi 10" x 18" czy ktoś na takich jeździ?
gooralos to żeś pojechał mega
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
właśnie pw puściłem do kibiego żeby się pochwalił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok wrzucę .
-
[ALL B6] Lampy tył, które???
1.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja już po zabiegu wymiany tarcz i klocków :> . Jak zobaczylem swoje stare tarcze to moge osobie powiedzieć ze do mądrych nie należę były w takim stanie że głowa boli . Znajde aparat to pstrykne fotki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
damy rade
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: :polew: Żeś pojechał po bandzie :oklaski: :oklaski: