Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. taki kozak to ja nie jestem
  2. mnie wystarczyłoby rs4 b5 :naughty:
  3. nie to żebym się czepiał... ale a4 czy a5? ... chociaż te B6 to pewnie a4... myślisz że będziesz różowy i już fisiujesz
  4. Ja mam 90cm i też mi wystarcza... zależy jaki długi bat ja swoja st5000 dałem na magnes 145 mm i przy 130 zmiotło ją [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 12:43_________________________________________________ale przeczytałem twojego posta posta jarko
  5. Przy takiej pogodzie wczorajszej ja swoim fwd nie mam co szaleć
  6. Powiem tak jak dla mnie to na texsasa szkoda kasy możesz kupić http://www.allegro.pl/item547826576_antena_cb_montazowa_sirio_megawatt_4000_pl_fv_gw.html http://www.allegro.pl/item532311306_uwaga_antena_cb_sirio_turbo_5000_sklep_cb.html tą sam mam i jestem zadowolony ,a co do montażu to magnes min 160 mm . Ja mam na uchwycie i nic mi nie gnie no chyba ze wsadzisz ja w dziurę to musisz podłożyć podkładkę większą bo anteny takie długie trochę waza
  7. Wracałem ze słupska jadę armii krajowej ,a tu jakiś kolo mach z A4 też se myślę o co mu chodzi wyprzedził mnie zobaczyłem naklejkę i załapałem . I tak dalej poszło że se tak ponad 1,4 jechałem a on mi uciekał :gwizdanie: i jeszcze gada że wolno
  8. OLO_GDA jeśli wczoraj było wolno to jestem ciekaw co rozumiesz przez słowo szybko
  9. to nie pamiętasz kto powiedział że tuba w bagażniku to wiejski tuning
  10. Łeba jest tańsza od Krynicy M. ,a nieporównywalne atrakcje
  11. Architektura krajobrazu :mysli: To ty szukasz miejsca na spota wiosennego
  12. furka kozak . Tylko jakoś wysoko stoji ale to chyba przez pneumatyk jak napisałeś
  13. Ładna jest ale te naklejki z tyłka do zdjęcia . I jak zwykle każdy to powie lampy tył i przód na polift i felunek
  14. Sam jestem ciekaw bo ma gadane chłopak
  15. Dla mnie b7 to b7 ,b6 to b6 ale o moje zdanie jak chce to jego wola
  16. Ciemne b7 na Armi Krajowej w Gdańsku GTC początek rej. dalej nie pamiętam bo się bardzo szybko oddalał
  17. daj spokój jak to będzie wyglądać ;(
  18. ona nie jest zła teraz często tam fotoradary stawiają
  19. poszukaj trochę po forum było tyle napisane że hoho
  20. Ja w służbowym aucie miałem tak zwinięty przewód i nic nie zauważyłem żeby się zasięg zmniejszył
  21. A nie lepiej sprzedać dwa i kupić taki jaki trzeba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.