Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pier...y kryzys
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
taki kozak to ja nie jestem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mnie wystarczyłoby rs4 b5 :naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie to żebym się czepiał... ale a4 czy a5? ... chociaż te B6 to pewnie a4... myślisz że będziesz różowy i już fisiujesz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- [B5 ABC] Jak to jest z tymi CB radiami ?
Ja mam 90cm i też mi wystarcza... zależy jaki długi bat ja swoja st5000 dałem na magnes 145 mm i przy 130 zmiotło ją [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 12:43_________________________________________________ale przeczytałem twojego posta posta jarko- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to tylko dla śmiechu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przy takiej pogodzie wczorajszej ja swoim fwd nie mam co szaleć- [B5 ABC] Jak to jest z tymi CB radiami ?
Powiem tak jak dla mnie to na texsasa szkoda kasy możesz kupić http://www.allegro.pl/item547826576_antena_cb_montazowa_sirio_megawatt_4000_pl_fv_gw.html http://www.allegro.pl/item532311306_uwaga_antena_cb_sirio_turbo_5000_sklep_cb.html tą sam mam i jestem zadowolony ,a co do montażu to magnes min 160 mm . Ja mam na uchwycie i nic mi nie gnie no chyba ze wsadzisz ja w dziurę to musisz podłożyć podkładkę większą bo anteny takie długie trochę waza- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wracałem ze słupska jadę armii krajowej ,a tu jakiś kolo mach z A4 też se myślę o co mu chodzi wyprzedził mnie zobaczyłem naklejkę i załapałem . I tak dalej poszło że se tak ponad 1,4 jechałem a on mi uciekał :gwizdanie: i jeszcze gada że wolno- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
OLO_GDA jeśli wczoraj było wolno to jestem ciekaw co rozumiesz przez słowo szybko- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to nie pamiętasz kto powiedział że tuba w bagażniku to wiejski tuning- Wakacje nad morzem - co polecacie
Łeba jest tańsza od Krynicy M. ,a nieporównywalne atrakcje- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Architektura krajobrazu :mysli: To ty szukasz miejsca na spota wiosennego- A6 C5 Moja perła 2,5 TDI 180 kucyków Quattro 2003 rok :)
furka kozak . Tylko jakoś wysoko stoji ale to chyba przez pneumatyk jak napisałeś- [B5 ABC] moje kochanie :) nowe foty !!!!
Ładna jest ale te naklejki z tyłka do zdjęcia . I jak zwykle każdy to powie lampy tył i przód na polift i felunek- [B7 BNA] Środek po kradzieży
Sam jestem ciekaw bo ma gadane chłopak- [B6 Sedan] Przód od B7
Dla mnie b7 to b7 ,b6 to b6 ale o moje zdanie jak chce to jego wola- Spotkania na drodze
Ciemne b7 na Armi Krajowej w Gdańsku GTC początek rej. dalej nie pamiętam bo się bardzo szybko oddalał- [B6 Sedan] Przód od B7
daj spokój jak to będzie wyglądać ;(- [ALL] Nowy Dwór Gd - Malbork k55
ona nie jest zła teraz często tam fotoradary stawiają- Kody climatronika Audi A4 B5
poszukaj trochę po forum było tyle napisane że hoho- [ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Ja w służbowym aucie miałem tak zwinięty przewód i nic nie zauważyłem żeby się zasięg zmniejszył- [B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
i tak ci nie powie- [B5 AFN] Czy licznik od benzyniaka można przerobić do diesla ?
A nie lepiej sprzedać dwa i kupić taki jaki trzeba - [B5 ABC] Jak to jest z tymi CB radiami ?