Treść opublikowana przez Patrykbor
-
[ALL B5] Zatarta sprężarka
Ja na twoim miejscu bym kupił nową jak masz zamiar pojeździć dłużej autkiem
-
[All] 17" co myślicie o tych felgach ?
Czy są ori to nie wiadomo żeby było zdjęcie od wewnętrznej strony to by zobaczył , a tak można gdybać zawsze możesz poprosić sprzedawce o takie foto ,cena tez nie jest zła
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
właśnie się pytam pogniewaliście się
-
[ALL B5] Jak wyjąć lampke w podsufitce nad lusterkiem wstecznym ?
w zaznaczonych miejscach są śrubki sory za jakość tel taki
-
Spotkania z sarnami i inna zwierzyną na drogach
Zawsze można pogadać z nadleśnictwem ,a z drugiej strony jeżeli mieszkasz w takim miejscu gdzie zwierzyna tak często wbiega na jezdnie i jest to oznakowane to możesz se dokupić ubezpieczenie samochodu na takie wypadki
-
[B5 AFN] Dymi na czarno dławi się
Podłączyłbyś VAG-a i zrobiłbyś logi bo tak z twojej opowieści można se pogdybać .Jest tu tyle fachowców że na pewno znajdą przyczynę :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
taktuś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :notworthy:
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
nie zdążysz powiedzieć dzień dobry sory za ot
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
I weź za takim jedz :naughty:
-
[ALL B5] Światła przeciwmgielne tylne
Może wystarczy styki przy lampie przeczyścić i sprawdź czy dochodzi prąd do lampy
-
[B7 BKE] Jakie świece żarowe ?
Jest już parę tematów o świecach żarowych wystarczy poczytać
-
[ALL B5] Montaż CB i oświetlenie podłogi
Nie zawsze mikrofon pomaga czytałem gdzieś ze są dwa rodzaje zmiany kanałów w radiach mechaniczny i chyba impulsator jak się nie mylę ,właśnie do mechanicznego się nie da zrobić zmiany kanałów :gwizdanie:
-
[ALL B6] [B6 BAU] Quattro power - SPRZEDANE!!!
Ładna furmanka i mody na plus ,a co do bixenonu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_reflektory_bixenon_a4_s4_update_foto-t66428.0.html spróbuj tu . Naprawdę ładne wozidełko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nikt nikogo nie namawia ,ale zawsze można się wyrwać na cały dzień od obowiązków domowych [br]Dopisany: 17 Luty 2009, 16:24_________________________________________________Śpita chłopaki :naughty:
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
Zrób logi i pokaz chłopaki na pewno ci pomogą :gwizdanie:
-
[B5 AWT] Słaba moc - nie przyspiesza tak jak powinien
:vaglogi: tu nie wróżą z reki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
młody jestem mam czas :naughty:
-
[ALL B5] SZARPANIE PODCZAS RUSZANIA
Powiadają, że używanie szukajki obcina paluchy, porywa dzieci i odmóżdża, ale to chyba bzdura...
-
[ALL B5] Montaż CB i oświetlenie podłogi
Graty za wkład pracy :oklaski: :oklaski: . Co do operowania radiem ja mam pod podłokietnikiem i też go nie widzę , a obsługa już mi w krew weszła i z pamięci jadę
-
[B5 AFB] Brak mocy silnika po mocniejszym przyciśnięciu gazu
błędy błędami :vaglogi:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
wazne e e właściciel zadowolony
-
[ALL B6] Drżenie kierownicy
sprawdz zawieche a po drugie szukajka nie gryzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no mam nadzieję... B8 to ładne autka :> ja już na b9 zbieram :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
już niedługo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siemasz różowiutki