Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_wroclawskie-t9570.0.html
  2. Chlopaki poprawcie fotkę bo głupio wygląda
  3. Co do osłony silnika to bym wolał ori nawet cala używkę . Podrubka niewiadomo z jakiego plastiku zrobiona ze przy montażu już popęka . A osłona po lifcie jest taka sama jak przed liftem i czy pb a on jest różnica
  4. Moje siedzenia się tez nie rozkładają . Zdejmij kanapę i wepchnij do bagażnika jakiś drut i zahacz kabel antenowy i będzie gitara
  5. Silnik bajka płetwa jak dla mnie do kosza gril tyż do kosza lampy ori po lifcie żadne ringi ale to twoja furka :gwizdanie: Tak to fajna
  6. tak w połowie jazdy... ale przy takich przeciążeniach to miało spore problemy... dlatego tak słabo ci szlo
  7. ty a jak jeździłeś to wyłączyłeś esp :gwizdanie:
  8. Jak coś to to zawsze autostopem możesz się zabrać :naughty:
  9. Jak możesz to podrzuć linka co to za filtr . Głośnik zew mam tez dawno ale nie mogę się zebrać do jego montażu ,a bata też mam prawie 2m . Jeszcze wkleję fotki jak wygląda z batem ale wieczorem
  10. 18 pasi . Akurat moja pani zaczyna seriale oglądać do 21 30
  11. to się pochwal Radio będzie przykręcone do podłokietnika i przy głowie będzie głośnik zew bo Herbert ma za cichy głośnik i żeby coś usłyszeć muszę prawie podkręcać na max Skrzypek co do uchwytu to mój ma grube płaskowniki do montażu . Mogłem zeszlifować trochę ale przy masie tej anteny to miałem cykora
  12. Bylem na parkingu Pwsz i nie jest tak źle blotko ładnie się będzie kleiło się do autka Tak więc jak jedzie ktoś wieczorkiem :gwizdanie:
  13. :good: niema sprawy wal jak w dym [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:24_________________________________________________a nie lepiej już tą z tt ze ściętym dołem
  14. jeszcze deszcz zaczyna czasami padać porażka
  15. Trzeba być dobrej myśli na wieczór może złapie mróz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.