Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_wroclawskie-t9570.0.html- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chlopaki poprawcie fotkę bo głupio wygląda- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co do osłony silnika to bym wolał ori nawet cala używkę . Podrubka niewiadomo z jakiego plastiku zrobiona ze przy montażu już popęka . A osłona po lifcie jest taka sama jak przed liftem i czy pb a on jest różnica- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Montaż CB radio w Audi A4 B5
Moje siedzenia się tez nie rozkładają . Zdejmij kanapę i wepchnij do bagażnika jakiś drut i zahacz kabel antenowy i będzie gitara- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- [B5 ABC] A4 2.6 v6 powrót granatowej Audiczki :-)
Silnik bajka płetwa jak dla mnie do kosza gril tyż do kosza lampy ori po lifcie żadne ringi ale to twoja furka :gwizdanie: Tak to fajna- [B6 AWX] Pytanko ile można sie spodziewać po tych modach
wolnossak- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak w połowie jazdy... ale przy takich przeciążeniach to miało spore problemy... dlatego tak słabo ci szlo- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ty a jak jeździłeś to wyłączyłeś esp :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak coś to to zawsze autostopem możesz się zabrać :naughty:- Montaż CB radio w Audi A4 B5
Jak możesz to podrzuć linka co to za filtr . Głośnik zew mam tez dawno ale nie mogę się zebrać do jego montażu ,a bata też mam prawie 2m . Jeszcze wkleję fotki jak wygląda z batem ale wieczorem- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
18 pasi . Akurat moja pani zaczyna seriale oglądać do 21 30- Montaż CB radio w Audi A4 B5
to się pochwal Radio będzie przykręcone do podłokietnika i przy głowie będzie głośnik zew bo Herbert ma za cichy głośnik i żeby coś usłyszeć muszę prawie podkręcać na max Skrzypek co do uchwytu to mój ma grube płaskowniki do montażu . Mogłem zeszlifować trochę ale przy masie tej anteny to miałem cykora- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bylem na parkingu Pwsz i nie jest tak źle blotko ładnie się będzie kleiło się do autka Tak więc jak jedzie ktoś wieczorkiem :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:good: niema sprawy wal jak w dym [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 12:24_________________________________________________a nie lepiej już tą z tt ze ściętym dołem- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeszcze deszcz zaczyna czasami padać porażka- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trzeba być dobrej myśli na wieczór może złapie mróz - Nowicjusz - wątek powitalny