Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. i po śniegu temperatura skoczyła i topnieje
  2. Może ja spróbuje ale nie wiem czy mam jakieś szanse [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 11:43_________________________________________________Pogoda nam się poprawiła może ślizganko jakieś skręcimy
  3. o k**wa graty Grzesiek :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 09:31_________________________________________________ trzeba zebrać listę chętnych i zamówić. ja sie pisze ja tyż ale dwie sztuki
  4. Ok , w poniedzielnik też pasi, to co pod carrefourem? A propos ilości odpowiedzi między Nami a EL w wątkach spotów warmińsko - mazurskich, to powiem: Ich kiełbasa już dawno przegoniła Naszą kiełbasę... :decayed: :polew: Mój teściu mawia: człowiek się uczy całe życie, a i tak durny umiera... Z tą kiełbasą to żeś pojechał :polew:
  5. Mój dobry kolo jest w trakcie formalności z tą firmą i gadaliśmy z jakimś kierownikiem z Krakowa i całkiem ciekawie się zapowiada tylko podstawa to musisz jeżdzić a nie dzisiaj mi się nie chce [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:47_________________________________________________to jak z koszulkami >?
  6. tzn [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:38_________________________________________________i znowu cyt ci nie idzie :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:38_________________________________________________jak coś to na pw wal
  7. Zapodaj więcej fotek i jakiś opis
  8. A co myślisz o rybkach co pisał Krzysiek
  9. Może poprzednio miałeś coś nie tak z rozrządem a teraz cacy :mysli: . Niech się wypowiedzą znawcy bo mogę się mylić
  10. Może do ślubu albo na chrzciny
  11. :banan: :banan:na dorsza mogę spróbować zawsze nie miałem z kim jechać [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 17:24_________________________________________________ kubków już chyba niema [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 17:58_________________________________________________A co do roboty czekam jeszcze jak kolesiowi pójdzie i daje tu http://www.eciserwis.pl/ Tylko musisz działalność otworzyć
  12. furka kozak w każdym calu
  13. Elbląg typowo butelkowa pogoda
  14. :mysli: Grzesiek już ma ale można pomyśleć
  15. Otworzymy z Krzyśkiem wspólny interes tylko trza pomyśleć jaki
  16. [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 10:25_________________________________________________zdjęcie szkolne Kaczyńskiego :gwizdanie:
  17. stół z powyłamywanymi nogami
  18. Zobaczyli że zmienia samochody jak rękawiczki i mówią kasę ma to po ch.. mu praca [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 21:12_________________________________________________Będziesz różowy czy nie
  19. tak jak powiedział przedmówca i wystrzegaj się sonarów , a tematów było pełno wystarczy poszukać
  20. Może trzeba go przeczyścić zdejmij tapicerkę i zajrzyj tylko wsadź kogoś do kipra .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.