Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i po śniegu temperatura skoczyła i topnieje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może ja spróbuje ale nie wiem czy mam jakieś szanse [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 11:43_________________________________________________Pogoda nam się poprawiła może ślizganko jakieś skręcimy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o k**wa graty Grzesiek :wink4:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 09:31_________________________________________________ trzeba zebrać listę chętnych i zamówić. ja sie pisze ja tyż ale dwie sztuki
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
czekamy na fotki :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Ok , w poniedzielnik też pasi, to co pod carrefourem? A propos ilości odpowiedzi między Nami a EL w wątkach spotów warmińsko - mazurskich, to powiem: Ich kiełbasa już dawno przegoniła Naszą kiełbasę... :decayed: :polew: Mój teściu mawia: człowiek się uczy całe życie, a i tak durny umiera... Z tą kiełbasą to żeś pojechał :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mój dobry kolo jest w trakcie formalności z tą firmą i gadaliśmy z jakimś kierownikiem z Krakowa i całkiem ciekawie się zapowiada tylko podstawa to musisz jeżdzić a nie dzisiaj mi się nie chce [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:47_________________________________________________to jak z koszulkami >?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tzn [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:38_________________________________________________i znowu cyt ci nie idzie :naughty:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 20:38_________________________________________________jak coś to na pw wal
-
[ADR 95r. 125KM] Stary ale jary
Zapodaj więcej fotek i jakiś opis
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co myślisz o rybkach co pisał Krzysiek
-
[B5 AFN] 1,9TDI 96r.kombi AUTOMAT po wymianie rozrządu mniejsze spalanie
Może poprzednio miałeś coś nie tak z rozrządem a teraz cacy :mysli: . Niech się wypowiedzą znawcy bo mogę się mylić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może do ślubu albo na chrzciny
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:banan: :banan:na dorsza mogę spróbować zawsze nie miałem z kim jechać [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 17:24_________________________________________________ kubków już chyba niema [br]Dopisany: 13 Luty 2009, 17:58_________________________________________________A co do roboty czekam jeszcze jak kolesiowi pójdzie i daje tu http://www.eciserwis.pl/ Tylko musisz działalność otworzyć
-
[B7 BEX] szwedzki tuning III
furka kozak w każdym calu
-
Powrót zimy
Elbląg typowo butelkowa pogoda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:mysli: Grzesiek już ma ale można pomyśleć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Otworzymy z Krzyśkiem wspólny interes tylko trza pomyśleć jaki
-
Foto zabawa
- Foto zabawa
[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 10:25_________________________________________________zdjęcie szkolne Kaczyńskiego :gwizdanie:- Foto zabawa
stół z powyłamywanymi nogami- Finał konkursu Best Bloggers’ Car 2008
poszło na paska- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pytałem o coś Grzesiu- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
naklejka założona- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zobaczyli że zmienia samochody jak rękawiczki i mówią kasę ma to po ch.. mu praca [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 21:12_________________________________________________Będziesz różowy czy nie- [B5 AFN] Jakość allegrowych, tylnych lamp avanta po lifcie
tak jak powiedział przedmówca i wystrzegaj się sonarów , a tematów było pełno wystarczy poszukać- [B5 AJM] Problem z zamykaniem bagażnika
Może trzeba go przeczyścić zdejmij tapicerkę i zajrzyj tylko wsadź kogoś do kipra . - Foto zabawa