Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Dla mnie Grzesiu to frajda i przyjemność przy samochodzie pogrzebać [br]Dopisany: 07 Luty 2009, 21:28_________________________________________________a nie wspomnę o pucowaniu
  2. Ja nawet przy domu umyłem furmankę przy tej pogodzie ,ale zajeb....samemu se autko wygłaskać
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41310.0.html;highlight=w+zagl%C3%B3wkach poczytasz i coś znajdziesz na pewno
  4. :kox: śliczniutka :>
  5. Śliczna jest . Jeszcze lampki poliftowe ściema szyb no i gleba tak jak napisałeś
  6. http://www.nimportequi.com/video_popupNEW.php?id_video=82 :polew:
  7. 44Ah to trochę mało. Fiat 126P elegant wychodził z fabryki i miał 36Ah przy dwóch cylindrach ale audi ma cztery 44 to dziwne trochę .
  8. Ale to moje zdanie ja bym trochę w grafit poszedł przy felunku bo za jasne są do tego koloru . Chociaż NOSB pokazał ładną furmankę teraz patrząc grafit bardziej pasuje niż chrom ( ale to moje zdanie )
  9. ze 20 dychy [br]Dopisany: 06 Luty 2009, 20:56_________________________________________________ adaś ja tobie więcej chyba winny a jeszcze bym chciał zrobić logi jeszcze raz bo mi już suszarka się wyłączyła parę razy ,a ze teraz ma trochę czasu to se poświecę samochodowi
  10. Malbork nie zając zamku tak szybko nie rozbiorą :polew:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 19:52_________________________________________________a kiedy spot to nich fioletowy się wypowie
  11. my adadurowi będziemy płacić w 50 za ramki to chłopak się zdziwi jak przeczyta ten artykuł :polew:
  12. http://www.elblag24.pl/elblag,region_malzenstwo_falszowalo_pieniadze,19519,0,0,0.html uważać
  13. jak to co spota trzeba skręcić :kox: pw powysyłać i się spotykamy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Luty 2009, 17:36_________________________________________________http://www.elblag24.pl/elblag,region_malzenstwo_falszowalo_pieniadze,19519,0,0,0.html Adaś uważaj jak ci ktoś zapłaci za ramki i będzie chciał resztę :polew:
  14. o kutwa kozak że ch... zaczynam powoli zmieniać zdanie ale z przewagą na grafit ( narazie )
  15. żal że szprzedaleś takie cudeńko ;(
  16. dzieciak daje rade
  17. tyle czasu na forum a dopiero się ujawniasz?
  18. jak nie jak tak zapraszamy czym nas więcej tym lepiej :kox:
  19. się pomyśli :polew: [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 10:22_________________________________________________ponoć ramki wysłane wiec niedługo będzie trzeba spota skręcić
  20. http://www.allegro.pl/item519458037_klucze_wyjmaki_do_dem_radia_merc_vw_audi_9324.html to masz do radia potrzeba 4 ale dwoma dałem rade [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 19:27_________________________________________________i nie musiałeś zakładać dwóch wątków wystarczy trochę poczytać i użyć szukajki
  21. jest tyle tematów na temat lpg . Czytać ci się nie chce
  22. drewienko [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 13:33_________________________________________________ale to jest kwestia gustu ,a o gustach się nie gada
  23. Ładna jest tylko jeszcze lampy przednie po II lifcie + zenon , felunek no i haczyk bym zdjął
  24. jeżdżę z pasażerem i wystawiamy ręce jak skręcam
  25. Za to spamowanie jak najbardziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.