Treść opublikowana przez Patrykbor
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Szybko nie jechałem skoro z Karpacza do Elbląga miałem 640 km i dotarłem po 10 h tak pogoda mi sprzyjała , a w korkach spędziłem 3 godziny dla mnie to duzo bo u mnie w mieście takich niema a ty MRoger widzę mieszkasz w stolicy jak dobrze widzę i to norma stać w korkach u ciebie .Pare postów wczesniej tez pisalem ze na zbiorniku w mieście robiłem 650 km koniec ot
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
W korkach 5,6 Możesz się śmiać ale było dużo mniej na fisie tylko stałem trochę w korkach ale nie całą drogę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Elegancko tylko radio mi wysiadło grom wie czemu zgasiłem samochód i już nie działało 400 km jechałem bez radia ,a bezpieczniki całe . I jeszcze jedno Karpacz w zimę dziura za***ana DECHAMI i to podwójnie 18godzina i wszystko pozamykane
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
U mnie trasa Elbląg -Karpacz -Elbląg w sumie zrobiłem 1500 km wyszło 5,6 ale prędkości to max 110 pogoda nie pozwalała i te korki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema pany po długiej przerwie . Ale się tu zmieniło fotki
-
[ALL] Działanie CB na mrozie - problemy z modulacją
sprawdź swr bo może antena się kończy hustler ma to do siebie że długo nie wytrzymuje
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7474120
-
Mściwość mężczyzny...
:polew: :polew: zaj...
-
[ALL] Działanie CB na mrozie - problemy z modulacją
A co za radyjko posiadasz ? Bo może mikrofon szwankuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co ze zdjęciem :mysli:
-
[ALL B5] A4 B5 z przodem od B7
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobka_przodu_na_b7-t41475.75.html to mi się bardzie podoba niż ta kaszana [br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 20:15_________________________________________________z linku ładniejsza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pisze stronę wcześniej
-
[ALL] Jakie CB radio i antene kupic??
Herbiego kupisz używkę chyba się nie mylę a jfk nie miałem do czynienia z nim ale ma więcej bajerów z których pewnie nie skorzystasz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:good: :good:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakieś ślizganko. Pogoda nam dopisuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pasuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie było tak źle chyba . Adam wiesz że wyjeżdżam w piątek to jak będziesz chciał kasę to dzwoń albo poczekasz ja dopiero 20 będę w e-g . Zajeb... wyszło
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja się skusze
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to mnie pocieszyłeś [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 21:03_________________________________________________ :notworthy:
-
[B5 AEB] Moja A4 1.8 T Quattro 95
Co tu pisać pokrowce na siedzeniach fuj , lampy z tylu zmiana na II lift ( ale to tylko twój wybór ) wg.A tak to cacy furka i
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ty zawsze cos przegapisz chyba że się wstydzisz swojej zieloniutkiej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Przecież możesz sam, wystarczy zadzwonić. Gajos - 058 551 33 17 Plichta - 058 669 96 83 (Gdynia) Groblewski - 058 511 90 35 (Gdańsk) ok dzięki zamówić sam mogę tylko gorzej z odbiorem ;( ja mam wolne dopiero po 16
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany ,a mógłby ktoś zamówić mi termostat jak by nie było od reki ja bym odebrał sam ale tylko dopiero mogę wieczorem podjechać do trójmiasta .Jak coś to bym się pojawił na spocie w środę na Matarni . Jak coś to na pw podam nr tel dla wiarygodności
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzięki pre [br]Dopisany: 05 Styczeń 2009, 19:16_________________________________________________Jeszcze jedno czy będą mieli od ręki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie zwracam się do was z prośbą . Jak ktoś mógłby zapytać w waszym aso ile termostat do ajm-a se cenią byłbym wdzięczny