Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Patryk - miałeś tarczę na spocie pokazać ;( tak jakoś wypadło mi z bani a w bagażniku woziłem zostawię se na pamiątkę wiec na pewno zobaczysz [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 09:59_________________________________________________ se jaja robiłem chyba niemożna
  2. chyba tak zrobię bo już mnie to wkur.... i zmienisz kolor będziesz na topie róż ponoć w modzie
  3. Najlepiej wymienić kabel na lepszy ale trochę kabel kosztuje ten lepszy i jest grubszy
  4. Łap go :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:23_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html Grzesiek ty już warunki chyba spełniasz i włączysz se powiadomienia SMS na Newbie Elbląg
  5. Koledze zakłócał układ zapłonowy ale w innym aucie bo chciał zaoszczędzić kupił porządny i problem znikną :gwizdanie:
  6. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz . W sumie różnie to bywa może ale nie musi . Widze ze masz Pb może zakłócać pompa paliwa było parę osób co narzekało na zakłócenia spróbuj położyć kabel w pobliżu jak będzie cisza to powinno być git ale różnie to bywa
  7. :vaglogi: krótko mówiąc bo chłopaki tutaj z fusów nie wróżą
  8. W sumie będzie można niedługo nowy wątek otworzyć i czekać na reakcje ludzi
  9. a poco drzewo do lasu przywozić tam by się coś znalazło albo Olsztyn nam pożyczy swoich :polew:
  10. Gratki za prace . A co do przełączania kanałów widziałem jak kolo dorobił przełącznik go gruszki jak znajdę to podrzucę linka
  11. hehe to może my żony zostawimy w domu a załatwisz jakieś koleżanki z PWSZu :kox:
  12. Ładna seria . Tłumik zostaw w spokoju tylko papier wodny i heja polerka , może na program jeszcze się skusisz
  13. Tylko trzeba by popytać chłopaków z Olsztyna czy się nie wybierają do bukowiny wtedy to jakiś wydatek ale popatrzeć można jezior jest pełno i miejscówka tez się znajdzie [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:06_________________________________________________Zapodałem temat na Olsztynie
  14. A może by tak zrobił długi weekend z rodzinami jak będzie ciepło wtedy południe polski przyklęknie Tylko miejscówkę poszukać . I trzeba se dać czas na ogarniecie żeby wszyscy pogadali z rodzinami :gwizdanie:
  15. Damy rade tylko trzeba fotki robić. No i na wiosnę skręcimy wspólny spot może coś dłuższego jakiś ciekawy grill zapoznawczy z żony z dziećmi by zabrał będzie chyba ciepło ale to tylko pomysł nie wiem jakie wy macie pomysły , chociaż luty a do wiosny niedaleko
  16. http://gryonline.wp.pl/gry.online-pool.8.gd.html Chłopaki pyka ktoś
  17. żeś trochę z Adamem pojechał :polew:
  18. Chyba nie będzie aż tak źle w mrozy się siedziało [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 13:45_________________________________________________Dzięki za spota ponowie . Jest nas coraz więcej , przechodnie zdjęcia nam robili i podglądaliśmy assistance BMW :polew:
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
  20. no wiesz Adaś... spot naprzeciw myjni :> zrzucimy się na myjnie za 5 PLN opłucze autko [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 10:39_________________________________________________Ale pogoda do bani dzisiaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.