Treść opublikowana przez Patrykbor
-
[B5 AJM] Zdycha radio
Zobaczymy w poniedziałek akurat mam namiary na dobrego kolesia od audio ponoć jest najlepszy w Elblągu sam jestem ciekaw co zdiagnozuje :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zobaczymy :mysli: czas pokaże
-
[B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
sory niedopatrzenie
-
[B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
Brawo za wspaniała robotę . Tylko byś opisał wszystkie zdjęcia krok po kroku i będzie
-
[B5 AJM] Zdycha radio
Powiem ta próbowałem wszystkich sposobów jak mówiłeś i tak nic nie dało radia i tak nie mogłem odpalić dzisiaj w ogóle nie chciało chodzić ale po paru próbach z bezpiecznikiem zajarało . A czy vag coś może pokazać czy dalej szukać . Prąd dopływa do radia bez zarzutów i dalej głupieje ;(
-
[B5 AJM] Wymiana rozrządu za 1600 zł w ASO
Powiem ci że cena mnie zaciekawiła . Ja u swojego mechanika zapłaciłem 1735 PLN za wymianę razem z olejem i filtrami prócz filtra kabinowego . Wiec cena trochę ciekawa
-
[B5 AJM] Zdycha radio
Witam. Mam problem ze swoim radiem Audi Symphony . Zgasiłem samochód pod stacja cpn zatankowałem zapalem radio i kicha, myślę pewnie bezpiecznik poszedł się "kochać" wróciłem do domu sprawdziłem do domu i kicha wszystkie bezpieczniki całe . Wyciągnąłem radio i patrze bez. tez caly wsadziłem go z powrotem i radio zaczęło gadać wsadziłem na miejsce radio zadowolony za godzinę wsiadam do radio i znowu nie działa .Wyjąłem radio i bezpiecznik cały wsadziłem bezpiecznik i radio znowu odpaliło .I ja sie pytam o co k...a kaman . Ps ] jeżeli temat już był to sory
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bierzesz samochód w lesing a oni ci zlecają robote
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemacie krakowiaki . Czy miał ktoś z was doczynienia z firmą ECI Serwis . :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Się obada
-
[B6 AWX] Czy A4 B6 z pakietem sport ma niższe zawieszenie i o ile ?
W bagażniku masz wlepkę i tam powinno być napisane czy jest co z nim nie tak pewnie masz 1be ale jak nie spojrzysz to się nie dowiesz a na drugi raz :szukaj: było pełno na takie tematy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Radio działa :> . Zacząłem wyciągać zadziałało i zgasło wyciągnąłem bezpiecznik i cały wsadziłem z powrotem i działa i tak w kolo Macieju jak wsadzam radio chce odpalic i lipa pobawie sie bezpiecznikiem i działa i ja się pytam O CO KAMAN :co:
-
[ALL B6] podłokietnik na zwykłym tunelu...
ciężko będzie jak patrzyłem to komplet waha się od 500 w górę ;(
-
[ALL] Działanie CB na mrozie - problemy z modulacją
niestety ale niektórzy są zmuszeni do magnesu ,a co do dziury na antenę jak bym miał avanta to bym odrazu antenę w miejsce po fm zapodał jeździłem z antenką w dziurze i niema porównania w odbiorze i zero kłopotu z kablem walającym się po samochodzie niema śladów po magnesie .Zaraz powiecie ze są podkładki pod magnes są ale co z tego jeszcze kabel leżący na dachu potrafi szkód narobić
-
[ALL B6] podłokietnik na zwykłym tunelu...
zdejmij popiolke i zajrzyj może wystarczy wyrąbać dziurę i przykręcić , a zdrugiej strony nie mogles kupić budy z podłokciem
-
[All B5] co myślicie o tych felgach ?
:kox: eleganckie co ori to ori
-
[ALL B6] podłokietnik na zwykłym tunelu...
A nie łatwiej kupić z tunelem :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poszło pw
-
Strefa Śmiechu
http://moto.allegro.pl/item529352774_audi_a4_1_9_tdi_115km.html silniki ajm już były w tym roku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
już zamówiłem na allegro [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:32_________________________________________________I co dziołchy nie odzywacie się :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Moja A4 sedan
Plany na plus tylko fotek trochę by się przydało
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to lipa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a jak się dobrać do radia
-
[ALL B7] 19-stki, które wybrać ?
2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trzymał cały czas 86 ale max 110 jechałem bo pogoda do bani 640 km w 10h ,a jak wskoczyłem na autostradę pod Wrocławiem i darłem 160 to 87C