Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Zobaczymy w poniedziałek akurat mam namiary na dobrego kolesia od audio ponoć jest najlepszy w Elblągu sam jestem ciekaw co zdiagnozuje :gwizdanie:
  2. Brawo za wspaniała robotę . Tylko byś opisał wszystkie zdjęcia krok po kroku i będzie
  3. Powiem ta próbowałem wszystkich sposobów jak mówiłeś i tak nic nie dało radia i tak nie mogłem odpalić dzisiaj w ogóle nie chciało chodzić ale po paru próbach z bezpiecznikiem zajarało . A czy vag coś może pokazać czy dalej szukać . Prąd dopływa do radia bez zarzutów i dalej głupieje ;(
  4. Powiem ci że cena mnie zaciekawiła . Ja u swojego mechanika zapłaciłem 1735 PLN za wymianę razem z olejem i filtrami prócz filtra kabinowego . Wiec cena trochę ciekawa
  5. Witam. Mam problem ze swoim radiem Audi Symphony . Zgasiłem samochód pod stacja cpn zatankowałem zapalem radio i kicha, myślę pewnie bezpiecznik poszedł się "kochać" wróciłem do domu sprawdziłem do domu i kicha wszystkie bezpieczniki całe . Wyciągnąłem radio i patrze bez. tez caly wsadziłem go z powrotem i radio zaczęło gadać wsadziłem na miejsce radio zadowolony za godzinę wsiadam do radio i znowu nie działa .Wyjąłem radio i bezpiecznik cały wsadziłem bezpiecznik i radio znowu odpaliło .I ja sie pytam o co k...a kaman . Ps ] jeżeli temat już był to sory
  6. Bierzesz samochód w lesing a oni ci zlecają robote
  7. Siemacie krakowiaki . Czy miał ktoś z was doczynienia z firmą ECI Serwis . :>
  8. W bagażniku masz wlepkę i tam powinno być napisane czy jest co z nim nie tak pewnie masz 1be ale jak nie spojrzysz to się nie dowiesz a na drugi raz :szukaj: było pełno na takie tematy
  9. Radio działa :> . Zacząłem wyciągać zadziałało i zgasło wyciągnąłem bezpiecznik i cały wsadziłem z powrotem i działa i tak w kolo Macieju jak wsadzam radio chce odpalic i lipa pobawie sie bezpiecznikiem i działa i ja się pytam O CO KAMAN :co:
  10. ciężko będzie jak patrzyłem to komplet waha się od 500 w górę ;(
  11. niestety ale niektórzy są zmuszeni do magnesu ,a co do dziury na antenę jak bym miał avanta to bym odrazu antenę w miejsce po fm zapodał jeździłem z antenką w dziurze i niema porównania w odbiorze i zero kłopotu z kablem walającym się po samochodzie niema śladów po magnesie .Zaraz powiecie ze są podkładki pod magnes są ale co z tego jeszcze kabel leżący na dachu potrafi szkód narobić
  12. zdejmij popiolke i zajrzyj może wystarczy wyrąbać dziurę i przykręcić , a zdrugiej strony nie mogles kupić budy z podłokciem
  13. A nie łatwiej kupić z tunelem :gwizdanie:
  14. http://moto.allegro.pl/item529352774_audi_a4_1_9_tdi_115km.html silniki ajm już były w tym roku
  15. już zamówiłem na allegro [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 15:32_________________________________________________I co dziołchy nie odzywacie się :gwizdanie:
  16. Plany na plus tylko fotek trochę by się przydało
  17. Trzymał cały czas 86 ale max 110 jechałem bo pogoda do bani 640 km w 10h ,a jak wskoczyłem na autostradę pod Wrocławiem i darłem 160 to 87C

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.