Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
Ja tez się przyłącze do życzeń wszystkiego najlepszego , zdrowia szczęścia no i B 8 pod choinką
-
Ceny paliwa marzec 2026
statoil e-g on 3,59 pb 3,49
-
[B5 AHU] jakie felgi do A4 ? czy te z allegro sa dobre?
http://moto.allegro.pl/item504300243_17_felgi_a8_5x112_vw_passat_golf_jetta_bora_polo.html[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 18:13_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item505836945_felgi_mam7_audi_vw_mercedes_seat_5x112_okazja.html#gallery
-
[B5 AHU] jakie felgi do A4 ? czy te z allegro sa dobre?
Zgodze sie z przedmówca . Wjedziesz na pierwszy krawężnik szybciej i będziesz pisał posta " szukam fachowca do prostowania felg " . Szukaj ori
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
moim zdaniem zacnie by się prezentowały któryś z krakowiaków ma takie kapcie jak się nie mylę ale na b6 i wyglądają [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 14:25_________________________________________________któryś z krakowiaków ma takie kapcie jak się nie mylę ale na b6 i wyglądają good kox
-
radio cb onwa MK3 jaka antenę dobrać??
http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=119 tu masz opinie na temat tego radyjka a antenkę to ml 145 z sirio będzie najlepsza
-
[B5 AJM] Moje audi avant 2000r. 1,9 TDI
Ładna seria . Szybki lekko ściemnić i hak trochę przeszkadza ale tylko mi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
16 chyba niech będzie :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Za ślisko było :gwizdanie:
-
[ALL] wypadek pod Olsztynem
;( chyba nie klubowa a i tak szkoda
-
[ALL B5] Wymiana intercoolera na "wydajniejszy"???
http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_fmic_w_a4_19_tdi_afn-t32800.0.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to co grunwaldzka zostaje ?
-
[B5 AWT] CB dostrojone, a w czasie jazdy szumi
Pewne może siać układ zapłonowy albo pompa wody .Spróbuj podpiąć radio pod aku i jak puściłeś kabel od anteny , bo może przy pompie paliwowej i dlatego tak szumi . A masz włączone filtry w radiu?
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach chromy.com.pl ?
za ta cenę myślę ze są niezłe a maja rozmiar do naszych furek ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Od poprzedniego spota minęło z pięć albo sześć stron to pewnie jeszcze jedna zleci ale damy rade [br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 20:45_________________________________________________A zapomniałem dodać może " wielki brat " się pojawi i się pochwali furmanką :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
praktycznie wszyscy się zgadzają tylko trzeba dać info do alvaro żeby zmienił pierwszego posta i jest git . Tylko miejsce spota ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bez nerwów dogadamy się
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u kochanej mamusi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie za ciemno
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jeszcze powiedz że do sztychmilera tak do niego.. ale nic sie nie odzywał, jak zadzwoniłem to powiedział że nie da rady :ranting1: i samochód kolejny serwis -.- teraz na warszawskiej.. jak wydobrzeje i coś z nim zrobią to można i liczyć na mnie A prubowałeś na suwalskiej tam kolo się zna trochę na rzeczy
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
:shocked: Żebyś mieszkał bliżej to byśmy coś pomyśleli u mnie z przerobieniem radyjka :gwizdanie:- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
A radio sam przerabiałeś- [ALL B5] Moje cudo
:slina: skóra kozak ,ale te drewno trochę szczypie w oczka no i felunek ładniutki- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
Montaż pierwsza klasa .Szkoda ze ja tak nie mogę bo mam trochę duże radyjko herbi II - [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?