Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Ja tez się przyłącze do życzeń wszystkiego najlepszego , zdrowia szczęścia no i B 8 pod choinką
  2. statoil e-g on 3,59 pb 3,49
  3. http://moto.allegro.pl/item504300243_17_felgi_a8_5x112_vw_passat_golf_jetta_bora_polo.html[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 18:13_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item505836945_felgi_mam7_audi_vw_mercedes_seat_5x112_okazja.html#gallery
  4. Zgodze sie z przedmówca . Wjedziesz na pierwszy krawężnik szybciej i będziesz pisał posta " szukam fachowca do prostowania felg " . Szukaj ori
  5. moim zdaniem zacnie by się prezentowały któryś z krakowiaków ma takie kapcie jak się nie mylę ale na b6 i wyglądają [br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 14:25_________________________________________________któryś z krakowiaków ma takie kapcie jak się nie mylę ale na b6 i wyglądają good kox
  6. http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=119 tu masz opinie na temat tego radyjka a antenkę to ml 145 z sirio będzie najlepsza
  7. Ładna seria . Szybki lekko ściemnić i hak trochę przeszkadza ale tylko mi
  8. 16 chyba niech będzie :gwizdanie:
  9. ;( chyba nie klubowa a i tak szkoda
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_fmic_w_a4_19_tdi_afn-t32800.0.html
  11. Pewne może siać układ zapłonowy albo pompa wody .Spróbuj podpiąć radio pod aku i jak puściłeś kabel od anteny , bo może przy pompie paliwowej i dlatego tak szumi . A masz włączone filtry w radiu?
  12. za ta cenę myślę ze są niezłe a maja rozmiar do naszych furek ?
  13. Od poprzedniego spota minęło z pięć albo sześć stron to pewnie jeszcze jedna zleci ale damy rade [br]Dopisany: 18 Grudzień 2008, 20:45_________________________________________________A zapomniałem dodać może " wielki brat " się pojawi i się pochwali furmanką :gwizdanie:
  14. praktycznie wszyscy się zgadzają tylko trzeba dać info do alvaro żeby zmienił pierwszego posta i jest git . Tylko miejsce spota ?
  15. jeszcze powiedz że do sztychmilera tak do niego.. ale nic sie nie odzywał, jak zadzwoniłem to powiedział że nie da rady :ranting1: i samochód kolejny serwis -.- teraz na warszawskiej.. jak wydobrzeje i coś z nim zrobią to można i liczyć na mnie A prubowałeś na suwalskiej tam kolo się zna trochę na rzeczy
  16. :shocked: Żebyś mieszkał bliżej to byśmy coś pomyśleli u mnie z przerobieniem radyjka :gwizdanie:
  17. :slina: skóra kozak ,ale te drewno trochę szczypie w oczka no i felunek ładniutki
  18. Montaż pierwsza klasa .Szkoda ze ja tak nie mogę bo mam trochę duże radyjko herbi II

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.