Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Strefa Śmiechu
http://peb.pl/zabawne-grafiki-zdjecia-i-prezentacje/290626-sprawdz-czy-jestes-chinczykiem.html zobaczymy kto jest made in china
-
[B6 AWX] AVANT 1,9 TDI-PARE ZMIANEK
fotki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 13:23_________________________________________________pada śnieg panowie
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
W Elblągu właśnie trochę zaczyna sypać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
godziny spotkań to tak 17 i przeważnie w piątki
-
To się nazywa uczciwy przebieg
U mnie w mieście ostatnio był okular miał 1.4 mln ale czarny a nie w kolorze kości słoniowej ala taxi
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/20653/audi_90_transportuje_styropian/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nic sie nie pucował
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wyjeżdżasz na święta ? Grzesiek a ty dzisiaj kolo 16 10 na hetmańskiej gdzie tak pędziłeś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 20:52_________________________________________________aż tak chyba nie będzie [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 20:52_________________________________________________ciepło
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ja swoim poniżej 6/100 nie daje rady .
-
[B5 AJM] rozrząd
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t42923.0.html;highlight=rozrz%C4%85d+ajm
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=g6xCL8p_ges&feature=related
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
[br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 15:46_________________________________________________A tak w ogóle to przed świętami robimy jeszcze jakiegoś spota
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bez głupich skojarzeń :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:decayed: właśnie dmuchnąć nie mogłem zdjąłem drugi wężyk i zassałem
-
Ken Block i jego impreza
co tu gadać ma talent
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak dostałem się tak jak mówiłeś dmuchnąłem w wężyk i drzwi się otworzyły .
-
[B5 AJM] Czarny avant +BRD+FMIC+AL
:oklaski: Ładniutka i czarna
-
[B6 BFB] S-Line avant
Fajna furmanka .Pokaż środek i chyba brak ci dekli na felach [br]Dopisany: 10 Listopad 2008, 23:03_________________________________________________
-
[B5 AVG] nie pali
Sprawdź rozrząd czy się nie posypał
-
[ALL B5] Diesle - wymiana nagrzewnicy w wersji z klimatronikiem
poczytaj tutaj ja się tez zabieram chyba za wymianę nagrzewnicy ;(
-
[B5 AHU] [B5 AHU] moja bryczka
Ładna furmanka . Pokarz jeszcze zdjęcia środka opisz go trochę i jakie mody będziesz robił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś dzięki wielkie za pomoc dzisiaj . Tylko nie wiem czemu akumulator nagle się rozładował a wcześniej było normalnie jak go chciałem zapalić to kontrolki się żarzyły i kicha a jak się sam zamknął to centralny zatrzasną drzwi a kiper był otwarty
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
I jak wam koledzy idzie cosik tu ucichło?