Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Czarny avant +BRD+FMIC+AL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brilliant Black

ic-1.jpg

felgaok.jpg

czarnuch.jpg

Wyposażenie :

-AJM

-2 x el szyby + domykane z pilota

-2 x el lusterka

-4 x poduszki

-centralny zamek

-ASR

-ABS

-immo

-klimatronic

-1/2 FIS

-ori aluminiowe felgi

-radio Symphony

Zrobione:

- emblematy z tylnej klapy out

- podłokietnik

- HID (aktualnie zdjęty, kompletne odbłyśniki D2S czekają ma montaż)

- emulator zmieniarki MP3

- FIS

- 1BE

- felgi 17" S-line

- sprzęgło AWX

- chip by Rogal

- turbo BRD

- pompki hybrydy

- gajerek

Zaraz po sprowadzeniu:

th_silnikz.jpgth_p1120467fl1uk2.jpgth_p1120812mp6ep6.jpgth_p1120819ks0.jpgth_p1120835je0.jpgth_dsc498fe5-1.jpg

Jesień 2010, wpadł FIS:

th_fis2.jpgth_fis3.jpgth_fis1.jpg

Na początku 2011 auto lekko odżyło po wizycie na mineralnej, wynik to 145km & 334Nm:

th_ajmrsiedlecwppl.jpg

Wiosną 2011 wpadło 1BE oraz felgi 17 s-line

th_audi3.jpgth_audij.jpgth_audai.jpgth_audi2.jpg

Pod maskę trafiło BRD:

th_BRD2.jpgth_BRD-3.jpgth_BRDvs.jpgth_BRD.jpg

Ssący wraz z przerobionym EGR od AWX:

th_ssacy.jpgth_ssacyawx.jpgth_egr3.jpg

Graty pod FMIC:

th_DSC00740.jpgth_DSC00705.jpgth_DSC00743.jpgth_DSC00746.jpgth_DSC00747.jpg

Opublikowano

no pieknie;) fajnie ze trafila cI sie A4 z radiem 2Din:D ... moze i mi w koncu uda sie zamointowac :evil: a tak na powanie:) łądna 17 i jakas gleba, sciema szyn i total :kox: jest jak nic;)

Opublikowano

:oklaski: Ładniutka i czarna :kox:

Opublikowano

ładniutka, ja bym jeszcze wsadził 3-ramienną kierownicę

Opublikowano
  • Autor

ładniutka, ja bym jeszcze wsadził 3-ramienną kierownicę

no się zobaczy jeszcze. narazie brak funduszy :gwizdanie:

co do felg to myślałem właśnie o 17 i lekkiej glebie, ale boje się trochę o komfort, no ale zobaczymy wszystko w swoim czasie :a4fan:

Opublikowano

Wreszcie jakaś furka z Ryk i to jaka :kox: Robert nie masz co mysleć zakładaj 17ki i programik :good:

Opublikowano
  • Autor

no dzięki, dzięki. tak zrobię

felga 17" i wirusik u Rogala :a4fan:

Opublikowano

:thumbup: ładniusia ładniusia :thumbup:

Tylko zakładaj LRY :naughty: bo blachy masz do jutra :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no blachy już są :naughty:

a skąd kolego wiesz, że LRY ?? :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

:> bo i moja stoi na takich blachach :gwizdanie:

Ja swoją też przyjechałem na kołach z rajchu (w urzędzie masakra chyba ze 4h żeby zarejestrować)

Jeszcze kilku "nas" i będzie można jakieś spoty w Rykach organizować :kox:

Opublikowano
  • Autor

aaaaa, to było trzeba tak od razu :hi:

ja na szczęście nie stałem, tylko ojciec :naughty: podobno było trochę stania :polew:

no już jest nas ze 3 przynajmniej, trzeba będzie zrobić spota, ja z kowi87 się ustawie jakoś na weekendzie

Opublikowano

Jak coś to i ja raczej w weekend będę mógł któryś podjechać jak już zjadę w rodzinne strony.

Pozdro :hi:

Opublikowano
  • Autor

ok, zaraz spisze nr gg z profilu i jak coś będziemy w kontakcie :)

Opublikowano

O widze paczka z Ryk sie powiększa :kox: i tak dalej :gwizdanie: moze by założyć temat Spoty Ryckie :polew: :polew:

w Lubelskim :naughty:

Opublikowano
  • Autor

hehe, dobry pomysł :naughty:

to jak panowie spocik w ten weekend w Rykach?? :kox:

Opublikowano

Mnie w ten weekend nie bedzie :confused4: Wawa ale za tydzień jak najbardziej można sie ustawić :good:

Opublikowano
  • Autor

ok :)

Opublikowano

O widze paczka z Ryk sie powiększa :kox: i tak dalej :gwizdanie: moze by założyć temat Spoty Ryckie :polew: :polew:

w Lubelskim :naughty:

:thumbup:

Sorki janjazda za OT w temacie ale może wiecie panowie gdzie można się zVAGować :naughty: w Rykach? bo IN2 mnie drażni strasznie

Opublikowano
  • Autor

właśnie nie za bardzo, sam bym się pisał na vagowanko, kolega kowi prędzej będzie wiedział

Opublikowano

Co do pewnego Vagowanka to odpłatne są (40zł) za podpiecie w Owni u Jasia Głodka jak i w deblinie na Lotnisku u takiego tomka(zajmuje sie chipowaniem) :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.