Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Czarny avant +BRD+FMIC+AL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co do pewnego Vagowanka to odpłatne są (40zł) za podpiecie w Owni u Jasia Głodka

o znam tego pana, u niego wymieniałem wahacz, właśnie miałem się go pytac o vaga i zapomniałem

Opublikowano

Polecam go ogólnie w naprawach co do vagowania to niestety logów nie robi jeszcze ale błędy itp skasuje :good:

Opublikowano

Polecam go ogólnie w naprawach co do vagowania to niestety logów nie robi jeszcze ale błędy itp skasuje :good:

:hi: o super w reszcie ktoś z polecenia bo jeszcze nikogo sam nie wypróbowałem, zawsze to bezpieczniej niż testować :kox:

a w czym się specjalizuje? czy to może taka złota rączka co to we wszystkim może podłubać :cool1:

Ja jak tylko sprowadziłem :a4fan: z rozrządem olejami i filtrami byłem w Puławach i tam też się zVAGowałem (w cenie usługi) ale teraz fachura połamany w gipsie leży więc nie ma co jechać :slina:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak sobie pomyślałem, żeby trochę chromu dodać no i oczywiście felgę większa. Typ padł na s-line 17' :kox:

No i kolega Piotrek zrobił takie małe VT (wazelinka dla niego :naughty:)

p1120465az6copycopyww1.jpg

Co o tym sądzicie koledzy :gwizdanie:

Wszelkie sugestie mile widziane :cool1:

Opublikowano

Ja jestem zaa :kox: jeszcze tak jak ci mówiłem lustereczka i pełen lans :naughty:

Opublikowano

efekt super,,tak nie wiele potrzeba aby autko nabrało charakteru,,zastanawia mnie tylko jedno...od kupna do poczynionych zmian minelo pewnie troszke czasu???? a jak to mozliwe ze tlo ciągle to samo???? :mysli:

pzdr.

Opublikowano

Bo to jest kolego mojej roboty Vt - virtual tunning :gwizdanie: Taki efekt końcowy chce kolega uzyskać :good:

Opublikowano
  • Autor

...od kupna do poczynionych zmian minelo pewnie troszke czasu???? a jak to mozliwe ze tlo ciągle to samo???? :mysli:

pzdr.

hehehe, bo to jest tylko VT, a autko dopiero co kupione, jakieś 2 miesiące w kraju :rolleyes:

pozdro[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 11:39_________________________________________________a swoją drogą, te auta w te tle stoją zawsze w tym samym miejscu :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wypowiadałem się jeszcze na temat tego złomka :naughty:

Gratuluję ładnej i przede wszystkim z prawdziwym przebiegiem A4reczki :kox: Jak założysz jakieś fajne felgi to będzie kox malina i jeszcze tylko jakiś xenon w lampki by się przydał :wink4: Graty furki, dbaj o nią :wink4:

Opublikowano

HIDy będą niebawem :kox: ja juz wiem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No dzięki Rafał, to moje oczko w głowie :JC_fan:

Felgi założę na wiosnę, pewnie wzór s-line, tak jak na VT,a xenon na dniach się pojawi :naughty:

Opublikowano

,a xenon na dniach się pojawi :naughty:

noi LEDy postojówy białe też :kox:

Opublikowano
  • Autor

też :decayed:

Opublikowano
:good: super, a jakieś inne plany też są? :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

planów jest sporo, ale wszystko zależy od kasy

ale pewnie będzie chips u Rogala :kox: chodzi mi też po głowie navi :naughty:

Opublikowano

Bardzo ładne autko, jedyny słuszny kolor i nadwozie tylko pogratulować.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzięki :hi:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 20:47_________________________________________________No i xenon kupiony, ale niestety jedna przetwornica padła po włączeniu :confused4:

Narazie czekam na wymianę :gwizdanie:

Ale zamontowałem LED'y :)

Fotki wrzuce jak już całość będzie gotowa :hi:[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 01:00_________________________________________________no i są pierwsze mody :kox:

założone wreszcie xenony barwa 6000k + ledy

dodatkowo wyrezałem podłokietnik

:hi:

Opublikowano

Teraz felga.. :kox:

Podlokietnik fajna rzecz.. :good:

Opublikowano
  • Autor

koniecznie felga większa musi być :kox:

Opublikowano

Doczekaliśmy się fotek :good:

Pogratulować bo jest :kox:

6000K ? coś ta barwa na fotkach już wiosną zalatuje - jakaś taka zielonkawa :mysli:

jak to się prezentuje w rzeczywistości? bo coś czuję że aparat nas tu oszukuje.

Podłokietnik :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.