Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Czarny avant +BRD+FMIC+AL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

koniecznie koniecznie :decayed: wreszcie masz biel a nie żółć :naughty::good: Graty modyfikacji. Kiedy felga i jaka? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie w realu całkiem inaczej to wygląda, delikatnie w niebieskie podchodzi, rzeczywiście aparat sporo przekłamuje :rolleyes:

myślałem, że na wiosnę fela się pojawi, ale niestety brak funduszy narazie, myślę o 17' wzór s-line

Opublikowano

Ladna felga.. :naughty::good:

Opublikowano

Coś kiedyś wspominałeś o rezaniu kierownicy na 3ramienną, więc jak byś zmieniał to daj wujkowi Bigosowi cynk :naughty: Mi ona się podoba.

Opublikowano
  • Autor

kiery to narazie nie będę zmieniał, drogi interes

Opublikowano

Podłokietnik sie dobrze wkomponował kolorystycznie :good: teraz trzeba sie ustawic na jakieś konkret foty :kox: czekamy na fele :naughty:

Opublikowano

ładnie jest, ale najlepsza jest żę jesze na niemieckich blachach była ale już nalepka A4 klub była-to jest piękne

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:naughty:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 11:01_________________________________________________dodałem jeszcze parę nowych fotek na pierwszej stronie :gwizdanie:

enjoy :tongue4:

  • 2 lata później...
Opublikowano

pokaż fele od armiego :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale żeś kotleta odkopał :polew:

jeszcze nie ma na furze, jak będą to wrzucę :decayed:

Opublikowano

ale żeś kotleta odkopał :polew:

jeszcze nie ma na furze, jak będą to wrzucę :decayed:

przystaw do fury i wrzucaj :>

Opublikowano
  • Autor

hehe, one leżą u Adama cały czas

mam nadzieje, że ich nie opchnął komuś innemu :polew:

Opublikowano

hehe, one leżą u Adama cały czas

mam nadzieje, że ich nie opchnął komuś innemu :polew:

a mi pisał że ma tylko 16 i 18 jak chciałem zrobic podmiankę :evil:

Opublikowano
  • Autor

hahah :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:29_________________________________________________to pewnie poszły w świat

Opublikowano

No co Ty Robert, przecież wiesz że Ciebie bym nie oszukał :tongue4:

Kiedy byś nie przyjechał to felgi i opony są gotowe do odbioru, nie moje więc nikomu ich nie użyczam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No co Ty Robert, przecież wiesz że Ciebie bym nie oszukał :tongue4:

Kiedy byś nie przyjechał to felgi i opony są gotowe do odbioru, nie moje więc nikomu ich nie użyczam :wink4:

wiem stary, wiem

w następny weekend się pewnie pojawię po nie :cool1:

Opublikowano

Przyjeżdżaj przyjeżdżaj :tongue4:

Możemy je odrazu założyć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak się zrobi :good:

Opublikowano

Jakiś tajemniczy avant odjechał na moich felgach ;( ;( :kox:

5efhci.jpg

Opublikowano

Całkiem inne auto :kox: :kox: Roberto aktualizuj ten wątek :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.