Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a nie mogłeś se zostawić ty co miałeś w poprzednim nabytku
-
[B5 ABC] Pomoc w doborze CB w pólkę po lewej.
http://www.allegro.pl/item485054696_sirio_megawatt_4000_torun.html http://www.allegro.pl/item477585761_antena_cb_sirio_turbo_5000_pl_sklep_cb_warszawa.html http://www.allegro.pl/item487340775_uwaga_antena_sirio_turbo_5000_magnes_16cm_wawa.html Ja mam turbo na uchwycie bo do magnesu jestem nieprzekonany przy tak długich i ciężkich anten . Co do unidena to że niema homo to nic nie szkodzi przecież nikt nie sprawdza takich rzeczy , a druga sprawa to czemu sprzedają skoro jest nielegalne
-
[B5 ABC] Pomoc w doborze CB w pólkę po lewej.
tti nie jest złe miałem 880 ale są mniejsze jak 770 albo 660 ale mogę się mylić . A anteny siro są dłuższe ja mam sirio turbo 5000 a ma 196 centów i jestem z niej zadowolony
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Teraz jak kupiłeś nową furmankę to na pewno coś będzie musisz się pochwalić
-
[B5 ABC] Pomoc w doborze CB w pólkę po lewej.
http://www.a4-klub.pl/smf/all_jakie_cb_520xl_czy_cos_innego_dosyc_pilne-t42734.0.html
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
Gratulacje nic tylko pozazdrościć :kox:
-
poblem z szumem w cb od pompy paliwa
Pierwsza sprawa to radio podłącz pod aku bezpośrednio . Jak pościłeś kabel od anteny ? I co ty masz za radio bo może ma za słabe filtry anl i nb i nie daje sobie rady z zakłóceniami .
-
[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF
Ładniutka furmanka mody na + , ale lampy przednie zostawiłbym ori
-
Strefa Śmiechu
http://www.tvn24.pl/2119861,28385,0,12,1,prawdopodobna-przyczyna-awarii-w-szczecinie-film-adam,wideo.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kbibi nowy furacz czy mi się zdaje [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 20:40_________________________________________________pochwal sie
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
856
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i ci po śniegu prawie :gwizdanie:
- [B5 1Z] Ciezko odpala
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/bardzo-dziwne-zdjecia/zdjecie,762502,660 takiego misia w 19 calach http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/bardzo-dziwne-zdjecia/zdjecie,766017,655
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczempl/bardzo-dziwne-zdjecia/zdjecie,768295,636 który to przyznać się
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja bym pojechał ale zdejmowałem koledze zestaw głośnomówiący ze służbowego auta no i
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W sumie niegłupi pomysł
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja bym się upierał przy benzynie . Wybrałem tdi bo żona chciała że niby mało pali
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
już pali mniej :> poszła do ŻYDA i problemik sam sie rozwiązal i co tera audi czy co innego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
już pali mniej
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
786
-
[ALL B6] A4 S-Line 3.0 v6 220KM Quattro
elegancki furacz
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
jakby wyglądała tak to :kox: pełną gębą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ladne obiady jadasz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ciekawa stronka