Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co zmieniasz ? nic się nie stało ale i tak tam byłem popatrzyłem jak Niemcy się pakują do autobusu to cacy bo poducha mi się zapaliła i trzeba wyłączyć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A czy ktoś posiada vagine ? [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 17:45_________________________________________________Zapomniałem dodać bez głupich skojarzeń
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mów co trzeba ?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Ja tez się dołączę ja 23.02.2008r walnąłem to dziadostwo i się jakoś trzymam . Najgorsza próba mnie czeka w październiku zakończenie sezonu w pracy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A ja mam już po sezonie w pracy i mam luźniejsze dni wiec mi pasi
-
[B5 AJM] Woda leci na nogi
ale powiem ci że lałem wodę tam gdzie akumulator i woda normalnie ściekała
-
Car Detailing - Miodzio :)
Jakby go lustrem okleił masa roboty ale zaj....
-
Najdroższe auta polskiego internetu...
Mercedes SL z lat 60
-
[B5 AJM] Woda leci na nogi
Szukałem wszędzie ale nic nie znalazłem szukajka nie pomogła może źle szukałem . Wszystkie odpływy są drożne lałem wodę i spływała jak potrzeba.A problem jest w tym że woda leci na nogi z nawiewu na nogi jak pochodzi klima czy jest tam jakiś odpływ czy co bo już głupieje po dłuższej trasie to miałem powódź w samochodzie i ze strony pasażera z mojej tez ale trochę mniej . Jeżeli źle szukałem to poprowadzi mnie ktos . Z góry dzięki za odp to jest foto skąd cieknie tam są dwa otwory http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4b622843e8137ee.html
-
[ALL B5] Montujemy Antene i Radio CB w A4 B5 Sedan.
powiem tak zależy jakie masz radio ja mam Herberta II i mi się tam nie mieści i radio trzymam pod podłokietnikiem . A mam pytanie do kolegi dudek81 czy uchwyt nie przeszkadza w domykaniu klapy bo mi przeszkadzał i walnąłem uchwyt przy tylnej szybie , a antene mam bliźniaka turbo 5000 i boska wygląda
-
[2.5TDIV6] 261PS & 524 Nm - o qrfa!!
A nie którzy piszą ze im trochę kopci przy odpalaniu :polew:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
To i ja dołączę do grupy niepalącej :naughty: . Nie pale od lutego musiałem se pomóc pigułkami ale dałem rade , i to już moje drugie rzucanie za pierwszym razem wytrzymałem 15 miechów i pękłem na dobrej bibce ale teraz się nie dam będę twardy .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To mamy ustalony termin tylko chętni muszą się znaleźć ale jeszcze kupa czasu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mi pasuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To jest nas dwóch ja z chęcią przyjadę . Ale tylko dwóch
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tyle osób się zarejestrowało z Elbląga i okolic i nic się nie dzieje szkoda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chyba odpoczywają po Sobieszewie [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2008, 15:41_________________________________________________adadur i jak się furka trzyma chyba lepiej . Trzeba tu osoby żeby temat rozruszać
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Niema ml metrowych one mają około 145 cm :wink4:A metrowe anteny to np. sirio as100
-
Piękny hołd
Nareszcie docenili chłopaka
-
Audi A4 1.9 TDi 110KM S-Line
Może jakieś fotki
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
spanky ze im dłuższa tym lepsza ale nie każdy lubi 2m bata na aucie anten jest pełno do wyboru do koloru i wszystko zależy od kasy . Widzę ze masz avanta to możesz wywalić antenę fm z dachu i tam cyknąć antenkę cb a fm klejona na szybę . http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=165 tu masz trochę o antenach http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewforum.php?f=100 i tu masz trochę lektury . A ja sam używam sirio turbo 5000 na uchwycie a radio to president Herbert II troche kosztuje ale wart tej kasy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chyba włochy. Lancia ?
-
Strefa Śmiechu
http://otomoto.pl/fiat-126-C6074751.html niech ktoś podskoczy temu demonowi (patrzcie na moc) :polew:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
chevrolet ???
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a może lincoln