Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. a co zmieniasz ? nic się nie stało ale i tak tam byłem popatrzyłem jak Niemcy się pakują do autobusu to cacy bo poducha mi się zapaliła i trzeba wyłączyć
  2. A czy ktoś posiada vagine ? [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2008, 17:45_________________________________________________Zapomniałem dodać bez głupich skojarzeń
  3. Ja tez się dołączę ja 23.02.2008r walnąłem to dziadostwo i się jakoś trzymam . Najgorsza próba mnie czeka w październiku zakończenie sezonu w pracy
  4. A ja mam już po sezonie w pracy i mam luźniejsze dni wiec mi pasi
  5. ale powiem ci że lałem wodę tam gdzie akumulator i woda normalnie ściekała
  6. Jakby go lustrem okleił masa roboty ale zaj....
  7. Szukałem wszędzie ale nic nie znalazłem szukajka nie pomogła może źle szukałem . Wszystkie odpływy są drożne lałem wodę i spływała jak potrzeba.A problem jest w tym że woda leci na nogi z nawiewu na nogi jak pochodzi klima czy jest tam jakiś odpływ czy co bo już głupieje po dłuższej trasie to miałem powódź w samochodzie i ze strony pasażera z mojej tez ale trochę mniej . Jeżeli źle szukałem to poprowadzi mnie ktos . Z góry dzięki za odp to jest foto skąd cieknie tam są dwa otwory http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f4b622843e8137ee.html
  8. powiem tak zależy jakie masz radio ja mam Herberta II i mi się tam nie mieści i radio trzymam pod podłokietnikiem . A mam pytanie do kolegi dudek81 czy uchwyt nie przeszkadza w domykaniu klapy bo mi przeszkadzał i walnąłem uchwyt przy tylnej szybie , a antene mam bliźniaka turbo 5000 i boska wygląda
  9. A nie którzy piszą ze im trochę kopci przy odpalaniu :polew:
  10. To i ja dołączę do grupy niepalącej :naughty: . Nie pale od lutego musiałem se pomóc pigułkami ale dałem rade , i to już moje drugie rzucanie za pierwszym razem wytrzymałem 15 miechów i pękłem na dobrej bibce ale teraz się nie dam będę twardy .
  11. To mamy ustalony termin tylko chętni muszą się znaleźć ale jeszcze kupa czasu
  12. To jest nas dwóch ja z chęcią przyjadę . Ale tylko dwóch
  13. Tyle osób się zarejestrowało z Elbląga i okolic i nic się nie dzieje szkoda
  14. Chyba odpoczywają po Sobieszewie [br]Dopisany: 04 Wrzesień 2008, 15:41_________________________________________________adadur i jak się furka trzyma chyba lepiej . Trzeba tu osoby żeby temat rozruszać
  15. Niema ml metrowych one mają około 145 cm :wink4:A metrowe anteny to np. sirio as100
  16. Nareszcie docenili chłopaka
  17. Może jakieś fotki
  18. spanky ze im dłuższa tym lepsza ale nie każdy lubi 2m bata na aucie anten jest pełno do wyboru do koloru i wszystko zależy od kasy . Widzę ze masz avanta to możesz wywalić antenę fm z dachu i tam cyknąć antenkę cb a fm klejona na szybę . http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=165 tu masz trochę o antenach http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewforum.php?f=100 i tu masz trochę lektury . A ja sam używam sirio turbo 5000 na uchwycie a radio to president Herbert II troche kosztuje ale wart tej kasy
  19. Chyba włochy. Lancia ?
  20. http://otomoto.pl/fiat-126-C6074751.html niech ktoś podskoczy temu demonowi (patrzcie na moc) :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.