Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. poczekam jak przyjdziesz i sprawdzisz czy faktycznie ona :gwizdanie:
  2. jak coś się zapali to się odezwę . I tak muszę od ciebie wziąć manetkę .
  3. normalnie bym przyjechał ale wyjazd mam... A ty zmieniłeś tarcze te co kupiłeś ?
  4. spoko G. będziesz wiedział pierwszy [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 18:00_________________________________________________Panowie doszły do mnie hamulce jak ktoś chce popatrzeć przy wymianie zapraszam w sobotę do mnie do garażu bilety 5 pln
  5. no z paleniem problem bo wychodzić nie mogę a w domu raczej nie palę...została łazienka... ale zdrówko ciut lepiej... :good: to sie na spocie pojawisz żeby srednia autek poniżej pięciu niespadła
  6. Ajak zdrówko lepiej . Za mało palisz może
  7. Patrykbor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja u siebie w polifcie nie zdejmuje zderzaka do wyjmowania lamp chyba ze coś mam nie tak
  8. Patrykbor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    kolega podał watek przeczytaj dokładnie i dojdziesz do ładu
  9. Patrykbor odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    to chcesz kupić żarówki :> ?
  10. a jak by tak wykorzystał uchwyt http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t63051.0.html;highlight=monta%C5%BC+cb chociaż nie każdy używa cb
  11. wyczyść adapter jam mam taki problem z e50 odkręcam go szczotką przeczyszczę styki w uchwycie i jest gitara na dwa tygodnie mi to już w krew weszło [br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 19:14_________________________________________________szybki jesteś Trzeniek
  12. Grzesiek słyszałem że nie masz alarmu :gwizdanie: . Chcesz parę złociszy z AC :polew:
  13. :nabijasie: :nabijasie: kolo daje rade
  14. mogą być z takimi rozstawami ale czy to ori no nie jestem pewien za taką kasę wątpię
  15. Nowak jeździ na 19 " i daje rade mi się wydaje ze zależy wszystko od dobrania dobrego ET http://www.a4-klub.pl/smf/znaczenie_et_felgi-t5262.0.html
  16. http://www.elblag24.pl/elblag,bez_uprawnien_spowodowal_wypadek_akt,19281,0,0,0.html
  17. a jak robiłeś rozrząd to pompę wody wymieniałeś [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 16:35_________________________________________________aha . poziom oleju ci nierośnie i czy płyn w zbiorniczku śmierdzi spalinami :gwizdanie:
  18. toć to powtórki a co do agromaxu to cała moja firma tam jeżdzi i do serwisu skody też sie zdarza
  19. :szukaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_reflektory_zespolone_po_ii_lifcie_rezanie_i_montaz-t15032.0.html tu na pewno znajdziesz odp
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobka_przodu_na_b7-t41475.0.html poczytaj
  21. sprubuj w agromaxie na obwodnicy ja tam zawsze jezdze i trzepie cały samochód
  22. Ładna seria .Mody na plus tylko jeszcze trochę gleby by się zdało bo przy 17 będzie wyglądał jak allroad
  23. jeszcze czekamy na ramki pod tablice jak przyjdą o wtedy coś się skręci ale jak coś można zrobić mini spota jak ktoś będzie miał czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.