Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. tak jak kolega gada i na tył II lift , kiere tez można by wyciosać inną
  2. egramin zawodowy jakiś ogólny czy z tematu pracy? Posty nie wszędzie są zliczane Jakby mial być każdy liczony to większość miała by 1,000,000,001
  3. Profil: Płeć: Mężczyzna Wiek: 19 Poland Poland Miejsce pobytu: pasłęk Województwo: war-mazurskie Imię: Łukasz Model: A4 B5 Silnik: AFN 1.9 110PS Rodzaj napędu: FWD Nadwozie: Limuzyna Rocznik: 1998 Wiadomości: 1 ale on ma tak od początku Łukasz narazie czyta :decayed:
  4. następny szpieguje i jeszcze jeździ za tobą
  5. czyli będę różowy? dla mnie browar wisisz bo podsunąłem pomysł :decayed:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 15:42_________________________________________________ adam ma nowy aku to niewiem czy sie tak szybko podda jeśli aku ma 80Ah to w tych temp jego pojemnośc nawet niech spadnie o połowę na 40Ah to wzmacniacz niezle już będzie wysilony by ciągnąć 40A i wówczas pogra godzinkę a nie pół ... ale to tylko teoria Niestety to nie zabudowa do nagłaśniania w terenie, nawet przy otwartych szybkach już tak fajnie nie słychać nie ma ograniczeń ... każdy się może wypowiedzieć ale logiczne jest że jak sie kogoś nie zna to nie ma to sensu, zawsze się znajdzie paru którzy mogą coś wnieść do kandydatury Odnośnie spocika wiosennego to może zacznijmy od wypadu na grilla w kilku osobowym (autkowym) gronie potem pomyślimy o czyms konkretniejszym aby też coś wypić i przenocować - w tym roku długie weekendy beznadziejnie sie układają ale zobaczymy. Że tak powiem to 1 maja wypada w piątek :gwizdanie: tak więc
  6. wszystkich szczegółów dowiesz się w czasie chyba jak coś to może na pw [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:10_________________________________________________ niewiem czy sie zgodzą po ostatnim razie
  7. adam ma nowy aku to niewiem czy sie tak szybko podda
  8. mi się wydaje że miejscowych nie biorą pod uwagę tylko obcych i czytają co nabazgrał tak zrozumiałem
  9. ciekawe spróbuje to siebie chyba , a czasami diesel potrafi więcej zakłócać niż Pb . Tak czytałem że fiatowskie diesle zakłócają że chocho
  10. http://gryonline.wp.pl/gry.online-pool.8.gd.html Panowie no i Panie pyka ktoś w to :naughty:
  11. Powiem że jest za... ten zegarek dodatkowy można się przyzwyczaić a tak furmanka kozak
  12. dowiecie sie 22 02 2009 :naughty:
  13. http://www.allegro.pl/item544561093_beczka_uc1_gniazdo_podwojne_faktura.html to jest to ale poco jak kabla ci starczy chyba
  14. jak to lifter powiedział wiejski tuning to Krzysiek poco ci to :polew:
  15. Powiem ci ze tu masz chłopie multum tematów na temat podnoszenia mocy wystarczy poszukać :szukaj:
  16. Marek doszło pw bo się nie odzywasz :gwizdanie:
  17. Ja jestem za 2 . 3 za ciemna dla mnie ale to tylko moje zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.