Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Co myślicie o tych felach?
To tylko propozycja ,a wybierze co będzie chciał i nam nie musi się podobać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziękuje Same dzisiaj spadły a już miałem dzwonić do ciebie ze coś się znowu zesrało
-
Spoty Olsztyńskie
Taka mała bestia i latarnie powaliła ,a mówią ze wielkość ma znaczenie ( mały ale wariat )
-
Co myślicie o tych felach?
A nie lepiej uderzyć w coś z audi desing
-
Spoty Olsztyńskie
to miałeś dobrze bo ostro to mało powiedziane
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
właśnie to samo mi w pracy powiedzieli... dobrą renomę mają widać ------------------------------------------------------------------------------------------------------ ja pier.... wcale się nie dziwię że wszyscy ich polecają... umył koło, zdjął oponę, wyczyścił miejsce z dziurą, przykleił łatkę (jakąś firmową bo kupe oznaczeń miało), zdjął odważniki, wyważarka, założył swoje (na alufelgę więc droższe), wyważył, zmienił wentyl na nowy bo coś puszczał, zdjął letnią (zapas)- wsadził do bagażnika, podpompował wszystkie koła do 2.4, założył koło... miałem 70zł w kieszeni więc zastanawiałem się czy starczy... skasował 20zł (10zł dałem na piwo bo mi głupio było) ogólnie polecam... widzisz jak koledzy podpowiedzą to niema chu.. we wsi :naughty:
-
[B5 1Z] AIRBAG pasażera - czy można odłączyć?
Ja u siebie w ajm mogę wyłączyć poduszkę kluczykiem . Mam w schowku wyłącznik aplikuje kluczyk przekręcam i świeci się kontrolka airbag off
-
Problem z samochodami z Angli
Sam kupiłem nieświadomie wyspiarza i powiem wam że złego słowa nie mogę powiedzieć na te autko . Kilometrów może dużo nie zrobiłem od kupna jakieś 10 tys. ale nic poważnego nie robiłem tylko same eksploatacyjne części i jeszcze oglądał mój samochód rzeczoznawca bo sam chciałem i powiedział że niema się czego przyczepić . I zgodzę się z kolegą franio że lepiej kupić pożądna przekladke niż jakiegoś dzwona z DE . Takie jest moje zdanie na ten temat. Pzdr. Patryk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Oni mają wulkanizacje grubo ponad 10 lat kiedyś mieli kolo Pawiej bodajże na zakopiańskiej [br]Dopisany: 16 Luty 2009, 10:29_________________________________________________Adam ile potrzeba przewodów podciśnieniowych do naszych ajm-ów bo co chwila mi spadają, chyba już sparciały trochę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Koło eurocash za nomi jest dobra wulkanizacja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale pogoda dzisiaj była w Olsztynie dawno takiej śnieżycy nie widziałem . Nieszło miasta przejechać . I nie wiem czy dobrze widziałem jak klubowa a4 przy... w inny samochód ;( [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 17:43_________________________________________________ tak wygląda moja fura po olszyńskiej wyprawie polowa spadła w czasie jazdy ale i tak troche zostało
-
Spoty Olsztyńskie
pogoda u was dzisiaj to normalnie tragedia i nie wiem czy dobrze widziałem jak jedna a4 klubowa wpadła na samochód chyba zielona była (napewno ciemna) ;(
-
[B5 AJM] Jak wyjąć radio Symphony ?
Każdy sposób jest dobry będzie musiał próbować do skutku albo podjedz na spota warszawskiego tam masz wachowców na pewno ci te radio wyszarpią
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spokojnie pewnie się kiedyś pojawi :gwizdanie: jak po walentynkach ?
-
[B5 AJM] Jak wyjąć radio Symphony ?
sam jestem ciekaw :mysli:
-
[B5 AJM] Jak wyjąć radio Symphony ?
zdejmij schowek i się przypatrz ponoć ori radio było przykręcane na końcu tak gadał jeden z vip-ów forumowych
-
[B5 AJM] Jak wyjąć radio Symphony ?
a dobrze je zaaplikowaleś ja zdjąłem schowek i pomagałem mu przy wyjściu dużym śrubokrętem bo było jeszcze przypięte trytytką
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tam używam tylko tego: http://www.allegro.pl/item546471942_odgrzybiacz_klimatyzacja_wurth_na_2_klimy_od_ss.html najśmieszniejsze jest to że w sklepie Wurtha w Gdańsku kupi się go za ponad 30zł na allegro było/jest drożej znacznie. W tygodniu śmigam do 3-miasta jak coś mogę kupić bo to tóż przy elbląskiej. Tylko warto przedzwonić spytać jaka obecnie cena GDAŃSK 80-759 ul. Mostek 2/8 tel. +48 58 301 86 52 kom. +48 609 899 015 a jak to dobrze zrobić poszukaj temat icemana lub zdenia w dziale Warsztat - Zrób to sam poczytam a jak coś to dam cynka
-
Foto zabawa
wstydzą się
-
[ALL B7] ori S-line daszek na tylną klapę do avanta nr części
siemian zakładał ostatnio zagadaj do niego [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 16:55_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_krakowskieniedziela_1800_galeria_kazimierzparking_dach_info_1_post-t23938.23490.html pytaj tu
-
[ALL B5] Przekładka foteli
Powiadają, że używanie szukajki obcina paluchy, porywa dzieci i odmóżdża, ale to chyba bzdura...
-
[B5 APT] Wymian końcówek drążka
Szukajka nie gryzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
cisza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co kupiłeś do odgrzybiania
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,965894,13 :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 13:27_________________________________________________http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie/duze,959014,62 [br]Dopisany: 14 Luty 2009, 13:31_________________________________________________http://www.prezentacje.org/pop/smieszne/toalety_swiata.htm