Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Nie jest źle trochę śniegu spadło do wieczora jeszcze będzie . A i tak zaraz jadę na rekonesans
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_cb_w_sedanie-t67361.0.html Panowie jak ktoś potrzebuje pomocy przy montażu posiadam niezbędny sprzęt [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 20:33_________________________________________________ i tak nie narzekaj bo za taką kasę nie czego... nie nażekam ..... może i się nie błyszczy jak inne :tongue4: ale za to śmiga zaj......cie i nie muszę w nią wkładać kasy :good: A co do ślizganka PATRYK to możemy się jakoś zgadać gg znasz :decayed: :naughty:
  3. Popatrzeć musisz pokazać co b6 potrafi przy slupie oświetleniowym
  4. Panowie może jakieś ślizganko jutro na pwsz
  5. Powiem tak że z boku uchwyt obciera błotnik ;( dlatego wylądował przy szybie ,a bat się kładzie który przy lekkim popuszczeniu antenki łamie się na przegubie i nie dotyka szyby Wszystko działa bez zarzutu tylko podłokietnik się podnosi ,a że radio jest szerokie trochę ciężko się zapina pasy ale to kwestia przyzwyczajenia
  6. Daj cynka może się też załapie
  7. witam chcę przedstawić montaż cb w sedanie b5 może się komuś przyda . Pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają montaż uchwytu sf 40 popularny uchwyt ze względu na cenę Przy drugim zdjęciu trzeba przeszlifować śrubki mocujące uchwyt bo dotykają krawędzi szyby i mogą uszkodzić szkło , a przed przykręceniem śrubek trzeba niestety zeszlifować lakier do gołej blachy ;( popryskać środkiem do klem do aku aby przewodziło masę i nie korodowało .Podłożyć podkładkę z blaszki nierdzewnej gr. min. 2mm bo co nie który użytkownik płacze że po uchwycie ma wulkany po śrubkach . Naatępne zdjęcia pokazują przeprowadzenie kabla antenowego Kabel idzie pod tylną kanapą i przechodzi do podłokietnika Radio teraz leży pod podłokietnikiem ale będzie przymocowane na inny uchwyt nie ori tylko własnej produkcji wszystko przyjdzie jak będzie cieplej, te kawałki taśmy co widać to pozostałości po tymczasowym montażu A grucha wisi na klubowej smyczy długość wystarcza że nie trzeba jej zdejmować sięga do ryja Dziękuje za uwagę . Ps. Radio jest podpięte pod zapal. narazie wkrótce będzie kabel z aku :gwizdanie: Ps. 2 Radio widoczne na zdjęciu President Herbert II Główka od anteny Sirio Turbo 5000 Jutro dojdą zdjęcia głośnika zew
  8. Jak tam główki po ostatkach :naughty:? [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 09:51_________________________________________________ startujemy chłopaki
  9. Ale ze4 nie było uszczelek w zestawie to dziwne ja jak kupowałem to był komp. może na ruskim rynku kupowałeś części
  10. Mam trochę cykora nawet nie wiem jaka temp. ma być
  11. Nie mam myjni ale jeszcze został układ na cleaner i jeszcze pogadam z szefem czy nie da się zniżek wykręcić . Adam hidy jakieś założę bo mnie drażnią światła i jeszcze muszę rozebrać lampę bo mam soczewki jakieś mleczne pewnie brudne ,a nie wiem jak się za nie zabrać . Było coś na forum ze trza je do piekarnika wsadzić ale mam cykora bo one są przecież plastikowe żeby mi się nie roztopiły
  12. no niestety... Hydropress zbawieniem jeśli chodzi o finanse ale po 3 - 4 razach to już autko wyraźnie nie domyte... i trzeba na ręczną jechać... jak miałem srebrne autko to nawet tego nie widziałem - teraz to widać już po pierwszym myciu... jeżeli chcesz raz na jakiś czas chcesz porządnie umyć furmankę to daj cynka coś się załatwi :naughty:
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slupskie_plac_zwyciestwa_sroda_godz_19-t5398.510.html http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.3435.html popytaj tu
  14. Adam robi logi w tygodniu bo ma więcej czasu
  15. Żaden laminat to zło W B5 nie było S-line :gwizdanie: Niezakładaj tych laminatów bo po roku bedziesz je malował ponownie albo co gorsza zgrzewał bo popękają od kamyczków na drodze :gwizdanie: Poszukaj jakiegos orginalnego zderzaka od S4 bądź RS4 (trzeba zwęrzać) a nawet od polifta plus dokładke w kolor i efekt też będzie lepszy niz seria zgodzę się z przedmówca tylko musisz uzbroić się w cierpliwość , bo są rzadko ale do wyłapania
  16. Musisz kiedyś za dnia podjechać do mnie i muszę polukać jak masz hidy zamontowane bo się też zbieram
  17. gawel1999 i jak sprzęgiełko lata
  18. Jak umiejętnie operujesz sikawką to dycha starczy
  19. poco zakładasz dwa tematy wystarczy poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html lenistwo
  21. poszło pw [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 14:52_________________________________________________Fajnie się błyszczy twoja furmanka Grzesiu
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/cb_radio_i_antena_jakie-t1995.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/antena_cb_ktora_lepsza-t17943.0.html tu masz lekturę do czytania wystarczy trochę się wysilić i poszukać ,a za 80 to trochę mało chyba że używkę
  23. no co ty ?[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 18:48_________________________________________________Będzie trzeba porządek tu zrobić .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.