Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie jest źle trochę śniegu spadło do wieczora jeszcze będzie . A i tak zaraz jadę na rekonesans
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_montaz_cb_w_sedanie-t67361.0.html Panowie jak ktoś potrzebuje pomocy przy montażu posiadam niezbędny sprzęt [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 20:33_________________________________________________ i tak nie narzekaj bo za taką kasę nie czego... nie nażekam ..... może i się nie błyszczy jak inne :tongue4: ale za to śmiga zaj......cie i nie muszę w nią wkładać kasy :good: A co do ślizganka PATRYK to możemy się jakoś zgadać gg znasz :decayed: :naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Popatrzeć musisz pokazać co b6 potrafi przy slupie oświetleniowym
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie może jakieś ślizganko jutro na pwsz
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
Powiem tak że z boku uchwyt obciera błotnik ;( dlatego wylądował przy szybie ,a bat się kładzie który przy lekkim popuszczeniu antenki łamie się na przegubie i nie dotyka szyby Wszystko działa bez zarzutu tylko podłokietnik się podnosi ,a że radio jest szerokie trochę ciężko się zapina pasy ale to kwestia przyzwyczajenia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Daj cynka może się też załapie
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
witam chcę przedstawić montaż cb w sedanie b5 może się komuś przyda . Pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają montaż uchwytu sf 40 popularny uchwyt ze względu na cenę Przy drugim zdjęciu trzeba przeszlifować śrubki mocujące uchwyt bo dotykają krawędzi szyby i mogą uszkodzić szkło , a przed przykręceniem śrubek trzeba niestety zeszlifować lakier do gołej blachy ;( popryskać środkiem do klem do aku aby przewodziło masę i nie korodowało .Podłożyć podkładkę z blaszki nierdzewnej gr. min. 2mm bo co nie który użytkownik płacze że po uchwycie ma wulkany po śrubkach . Naatępne zdjęcia pokazują przeprowadzenie kabla antenowego Kabel idzie pod tylną kanapą i przechodzi do podłokietnika Radio teraz leży pod podłokietnikiem ale będzie przymocowane na inny uchwyt nie ori tylko własnej produkcji wszystko przyjdzie jak będzie cieplej, te kawałki taśmy co widać to pozostałości po tymczasowym montażu A grucha wisi na klubowej smyczy długość wystarcza że nie trzeba jej zdejmować sięga do ryja Dziękuje za uwagę . Ps. Radio jest podpięte pod zapal. narazie wkrótce będzie kabel z aku :gwizdanie: Ps. 2 Radio widoczne na zdjęciu President Herbert II Główka od anteny Sirio Turbo 5000 Jutro dojdą zdjęcia głośnika zew
-
[ALL B5] Montaż CB i oświetlenie podłogi
poszło pw
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak tam główki po ostatkach :naughty:? [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 09:51_________________________________________________ startujemy chłopaki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale ze4 nie było uszczelek w zestawie to dziwne ja jak kupowałem to był komp. może na ruskim rynku kupowałeś części
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mam trochę cykora nawet nie wiem jaka temp. ma być
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie mam myjni ale jeszcze został układ na cleaner i jeszcze pogadam z szefem czy nie da się zniżek wykręcić . Adam hidy jakieś założę bo mnie drażnią światła i jeszcze muszę rozebrać lampę bo mam soczewki jakieś mleczne pewnie brudne ,a nie wiem jak się za nie zabrać . Było coś na forum ze trza je do piekarnika wsadzić ale mam cykora bo one są przecież plastikowe żeby mi się nie roztopiły
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no niestety... Hydropress zbawieniem jeśli chodzi o finanse ale po 3 - 4 razach to już autko wyraźnie nie domyte... i trzeba na ręczną jechać... jak miałem srebrne autko to nawet tego nie widziałem - teraz to widać już po pierwszym myciu... jeżeli chcesz raz na jakiś czas chcesz porządnie umyć furmankę to daj cynka coś się załatwi :naughty:
-
[B6 AWX] Serwis klimy
http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_slupskie_plac_zwyciestwa_sroda_godz_19-t5398.510.html http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_3m_kazda_sroda_godz_2000_koniec_parkingu_pod_ch_matarnia_gdansk-t584.3435.html popytaj tu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam robi logi w tygodniu bo ma więcej czasu
-
[B5 ABC] Dylemat w doborze jednego z 3 zderzaków
Żaden laminat to zło W B5 nie było S-line :gwizdanie: Niezakładaj tych laminatów bo po roku bedziesz je malował ponownie albo co gorsza zgrzewał bo popękają od kamyczków na drodze :gwizdanie: Poszukaj jakiegos orginalnego zderzaka od S4 bądź RS4 (trzeba zwęrzać) a nawet od polifta plus dokładke w kolor i efekt też będzie lepszy niz seria zgodzę się z przedmówca tylko musisz uzbroić się w cierpliwość , bo są rzadko ale do wyłapania
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Musisz kiedyś za dnia podjechać do mnie i muszę polukać jak masz hidy zamontowane bo się też zbieram
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I to jest plan
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
gawel1999 i jak sprzęgiełko lata
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak umiejętnie operujesz sikawką to dycha starczy
-
[B6 ALT] Smród spalin wewnątrz
poco zakładasz dwa tematy wystarczy poszukać http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search
-
[B6 ALT] podstawowe informacje o VAG
http://www.a4-klub.pl/smf/all_vagcom_jaki_kupic-t4810.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/faq_forum_diagnostyka_vag-t5141.0.html lenistwo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poszło pw [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 14:52_________________________________________________Fajnie się błyszczy twoja furmanka Grzesiu
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
http://www.a4-klub.pl/smf/cb_radio_i_antena_jakie-t1995.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/antena_cb_ktora_lepsza-t17943.0.html tu masz lekturę do czytania wystarczy trochę się wysilić i poszukać ,a za 80 to trochę mało chyba że używkę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no co ty ?[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 18:48_________________________________________________Będzie trzeba porządek tu zrobić .