Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    na allegro po kupiłeś haha
  2. Witaj na forum
  3. alkohol to złoooooooooooooo
  4. U mnie taż waga stoi i nic nie ubywa ,a nie powiem ze miło by było jakbym miał bliżej do liczby dwucyfrowej
  5. I jeszcze mieć siłę na takie zawody.
  6. Dominiki może na wczasy do Elbląga http://www.portel.pl/artykul.php3?i=80291 Aktywnie spędzisz parę dni
  7. A to ma być auto na weekendy pewnie. To może s4 B5, trochę pogrzebie se bo proste autko i całkiem szybki i podatny na modyfikacje.
  8. Dzisiaj ja zapomniałem. Musze przypomnienie nastawić
  9. Ja pije non stop Ja odstawiłem narazie ale wyjątek można zrobić
  10. Patrykbor odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Co sprzedałeś dresowóz? Why
  11. Hahah żeś pojechał po bandzie Tomek
  12. Przy systemie pracy kierowcy ciężko o utrzymanie diety ale spróbuję zobaczymy co z tego wyjdzie
  13. Powiem szczerze że chciałbym przyatakować lepszy czas ale to dieta i takie tam bo waga spora. Zobaczymy czy się zmusze bo połówkę chciałbym przebiec
  14. Juz po pierwszej imprezie biegowej. Atmosfera za***ista ale trochę tłoczno i czas trochę cienki ale trudno ważne że zaliczone
  15. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Uuuuuu. Dochodowy zawód
  16. Postaram się dostosować. Dzisiaj dostałem nawet zjebki od dziadka za brak aktywności. Dopadł mnie pod szpitalem i powiedział że następna nieobecność skoczy się na ojomie :-D
  17. wrzucasz bilon w automat i jazda ja na hydropresie
  18. Coś tam się dzieje
  19. Wszystko zależy czego oczekujesz od zestawu. Ja np.korzystam z anteny Sirio Turbo 5000 i Kpodx 5000 ale to spore radio i antena ale kultura pracy nie do opisania. A czym większe radio lepszy odsłuch
  20. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Często leci na DTX i National Geographic
  21. Jak chcesz to myjesz jak na samoobsługowej, a jak nie to płacisz odpowiednią kwotę i myje ci obsługa ale za odpowiednią opłatą ale nie wiem jaką
  22. Kultura że hoho .Chemia robi wrażenia i z akcesoriów firmowych korzystasz jak ze swoich
  23. Cisnie ktoś na myjnie? Ja po 10 jadę do zukogum na malborskiej Dawid polecał to trzeba opadać
  24. siedziałem w Hance na parkingu, a ty przeleciales dość szybko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.