Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Truckerzy
na allegro po kupiłeś haha
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Strefa biegaczy, triathlon
alkohol to złoooooooooooooo
-
Strefa biegaczy, triathlon
U mnie taż waga stoi i nic nie ubywa ,a nie powiem ze miło by było jakbym miał bliżej do liczby dwucyfrowej
-
Strefa biegaczy, triathlon
I jeszcze mieć siłę na takie zawody.
-
Strefa biegaczy, triathlon
Dominiki może na wczasy do Elbląga http://www.portel.pl/artykul.php3?i=80291 Aktywnie spędzisz parę dni
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A to ma być auto na weekendy pewnie. To może s4 B5, trochę pogrzebie se bo proste autko i całkiem szybki i podatny na modyfikacje.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzisiaj ja zapomniałem. Musze przypomnienie nastawić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja pije non stop Ja odstawiłem narazie ale wyjątek można zrobić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I co? Cisza nikt piwa nie pije
-
Takie tam 330d
Co sprzedałeś dresowóz? Why
-
Strefa biegaczy, triathlon
Hahah żeś pojechał po bandzie Tomek
-
Strefa biegaczy, triathlon
Przy systemie pracy kierowcy ciężko o utrzymanie diety ale spróbuję zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Strefa biegaczy, triathlon
Powiem szczerze że chciałbym przyatakować lepszy czas ale to dieta i takie tam bo waga spora. Zobaczymy czy się zmusze bo połówkę chciałbym przebiec
-
Strefa biegaczy, triathlon
Juz po pierwszej imprezie biegowej. Atmosfera za***ista ale trochę tłoczno i czas trochę cienki ale trudno ważne że zaliczone
-
Truckerzy
Uuuuuu. Dochodowy zawód
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Postaram się dostosować. Dzisiaj dostałem nawet zjebki od dziadka za brak aktywności. Dopadł mnie pod szpitalem i powiedział że następna nieobecność skoczy się na ojomie :-D
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wrzucasz bilon w automat i jazda ja na hydropresie
-
Strefa biegaczy, triathlon
Coś tam się dzieje
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Wszystko zależy czego oczekujesz od zestawu. Ja np.korzystam z anteny Sirio Turbo 5000 i Kpodx 5000 ale to spore radio i antena ale kultura pracy nie do opisania. A czym większe radio lepszy odsłuch
-
Truckerzy
Często leci na DTX i National Geographic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak chcesz to myjesz jak na samoobsługowej, a jak nie to płacisz odpowiednią kwotę i myje ci obsługa ale za odpowiednią opłatą ale nie wiem jaką
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kultura że hoho .Chemia robi wrażenia i z akcesoriów firmowych korzystasz jak ze swoich
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Cisnie ktoś na myjnie? Ja po 10 jadę do zukogum na malborskiej Dawid polecał to trzeba opadać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siedziałem w Hance na parkingu, a ty przeleciales dość szybko