Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Truckerzy
Najbardziej podoba ci się mieszana obsada
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
LPG powiadasz. Palnij hał macz za furmanke na Pw
-
Truckerzy
A co z Iwoną chcesz pracować hihi
-
Wymiana rozrządu, bardzo wysoka cena
Na forum jest temat o rozrządu w ajm-e. Cena taka może być, sam miałem taką jednostkę i za wymianę rozrządu zapłaciłem ponad 1500 pln. Najdroższe jest w nim ten tłumik drgań czy jakoś tak.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak chcecie na ostro to powoże was w pudle na złom. 2,5 x 7 m hahah
-
Truckerzy
Pomyśl se że znowu dostaniesz małą betoniarke na koniec roku, to odrazu chęci wracają ;-) Pomyśl se że znowu dostaniesz małą betoniarke na koniec roku, to odrazu chęci wracają ;-)
-
Truckerzy
Muszę się zgodzić z przedmówcami w 3m pogoda normalnie zaskakuje tak pięknie
-
Spawanie felgi co sądzicie?
A nie lepiej kompletu poszukać? Trochę cie znam i czuje ze były by problemy ze snem, bo przypomnisz se że jedna nie od kompletu i takie tam. ;-)
-
Truckerzy
Ja też muszę nabyć rejestrator bo to co się w 3m wyprawia normalnie ludzkie pojęcie przekracza. A kierowcy bmw nie wszyscy są tacy,Gili kupił dresowóz i całkiem spoko kolega hihi
-
Spotkania na drodze
Zielone B5 wpl na Morskiej przy serwisie srajfonów. Klubowe ramki cyfrowe wlewa ja klapie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Teraz dzięki tej pracy ( ale bardzo ją lubię ) naprawdę ciężko coś zaplanować Bo byle jakaś pier**l... pała kapcia robi na obwodnicy to takie korki że ,a o śniegu teraz nie wspomnę Nie nie Bartek naprawdę bym chciał bo nawet od jakiegoś czasu nie można se spokojnie pogadać ,a o % nie wspomnę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jutro praca normalnie i jeszcze domowy sylwek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja z pracy późno
-
[Gdynia] VASS Serwis
Działa. Stawiamy tam nasze służbowe T4 ,robią robotę ale ceny trochę zaporowe
-
Strefa biegaczy, triathlon
Ja w tym miesiącu cienko, ale to ze kupa roboty przed świętami i końcem roku w pracy. Coś konkretnego kolo 70 km pobiegane.
-
Honda CR-V 2.0 V-TEC silnik gaśnie na niskich obrotach
To norma że na biegu jałowym będzie odcinać przy 5 tys. Mam też Crv-ke z tym silnikiem i tak odcina ale jak zacznę jechać to czerwonego pola ciągnie normalnie Tylko ze ja nie mam LPG
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spadło raptem może 5 centów ale jest na mrozie i jeszcze leży
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale sypie Dobra trochę polatane ,to jednak co innego niż trzymanie ręki na ręcznym .Frajda jest jeszcze opony wymienię bo jak wpada w poślizg na letnich to problem wyprowadzić .
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bardziej wtorek. Tylko weź poprawkę że ja z pracy jestem kolo 17 czyli ciemno jak w d.... Wolne mam dopiero 2 stycznia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Teraz siedzę w C.H.Ogrody. I jeszcze opony zmienić musze ale jutro to ogarnę i w tym roku można spróbować Y Ewentualnie jak jeszcze popada i uda mi się wyrwać to wyskoczy się na parking koło ciebie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Właśnie hihi line mam wrażenie co
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pada śnieg nareszcie. Ciekawe jak działa u mnie 4wd i w dodatku na letnich bo ostatnio brak czasu i jeszcze nie zmieniłem.
-
Truckerzy
Nic nie trzepie cala na poduchach jak i moje volvo. Załadowany buja jak na statku. A dwa razy miałem twojego bliźniaka.
-
Truckerzy
Ja na parę dni se zasiadłem w takie gówno Na początku nie mogłem se miejsca znaleźć bo pozycja za kierą dla mnie porażka później jakoś się usadowiłem ,ale ten jeb.... automat o 9 rano już śniadania nie miałem bo nie wiedziałem co z wolną ręką zrobić .Aha najfajniejsze są w niej kamery nawet głowy przez okno nie wychylałem żeby pudło podczepić , postawić na przyczepie i podczepić przyczepę ( nawet jakbym wystawił głowę to i tak haka nie widać ) . Nawet się zbiera ale 85 odcinka ,moje FH ma na 89 niby 4 km ale na obwodnicach robi różnice
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może być