Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Najbardziej podoba ci się mieszana obsada
  2. LPG powiadasz. Palnij hał macz za furmanke na Pw
  3. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    A co z Iwoną chcesz pracować hihi
  4. Na forum jest temat o rozrządu w ajm-e. Cena taka może być, sam miałem taką jednostkę i za wymianę rozrządu zapłaciłem ponad 1500 pln. Najdroższe jest w nim ten tłumik drgań czy jakoś tak.
  5. Jak chcecie na ostro to powoże was w pudle na złom. 2,5 x 7 m hahah
  6. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Pomyśl se że znowu dostaniesz małą betoniarke na koniec roku, to odrazu chęci wracają ;-) Pomyśl se że znowu dostaniesz małą betoniarke na koniec roku, to odrazu chęci wracają ;-)
  7. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Muszę się zgodzić z przedmówcami w 3m pogoda normalnie zaskakuje tak pięknie
  8. A nie lepiej kompletu poszukać? Trochę cie znam i czuje ze były by problemy ze snem, bo przypomnisz se że jedna nie od kompletu i takie tam. ;-)
  9. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja też muszę nabyć rejestrator bo to co się w 3m wyprawia normalnie ludzkie pojęcie przekracza. A kierowcy bmw nie wszyscy są tacy,Gili kupił dresowóz i całkiem spoko kolega hihi
  10. Zielone B5 wpl na Morskiej przy serwisie srajfonów. Klubowe ramki cyfrowe wlewa ja klapie
  11. Teraz dzięki tej pracy ( ale bardzo ją lubię ) naprawdę ciężko coś zaplanować Bo byle jakaś pier**l... pała kapcia robi na obwodnicy to takie korki że ,a o śniegu teraz nie wspomnę Nie nie Bartek naprawdę bym chciał bo nawet od jakiegoś czasu nie można se spokojnie pogadać ,a o % nie wspomnę
  12. Jutro praca normalnie i jeszcze domowy sylwek
  13. Patrykbor odpowiedział(a) na pre_pl temat w Pomorskie
    Działa. Stawiamy tam nasze służbowe T4 ,robią robotę ale ceny trochę zaporowe
  14. Ja w tym miesiącu cienko, ale to ze kupa roboty przed świętami i końcem roku w pracy. Coś konkretnego kolo 70 km pobiegane.
  15. To norma że na biegu jałowym będzie odcinać przy 5 tys. Mam też Crv-ke z tym silnikiem i tak odcina ale jak zacznę jechać to czerwonego pola ciągnie normalnie Tylko ze ja nie mam LPG
  16. Spadło raptem może 5 centów ale jest na mrozie i jeszcze leży
  17. Ale sypie Dobra trochę polatane ,to jednak co innego niż trzymanie ręki na ręcznym .Frajda jest jeszcze opony wymienię bo jak wpada w poślizg na letnich to problem wyprowadzić .
  18. Bardziej wtorek. Tylko weź poprawkę że ja z pracy jestem kolo 17 czyli ciemno jak w d.... Wolne mam dopiero 2 stycznia
  19. Teraz siedzę w C.H.Ogrody. I jeszcze opony zmienić musze ale jutro to ogarnę i w tym roku można spróbować Y Ewentualnie jak jeszcze popada i uda mi się wyrwać to wyskoczy się na parking koło ciebie
  20. Właśnie hihi line mam wrażenie co
  21. Pada śnieg nareszcie. Ciekawe jak działa u mnie 4wd i w dodatku na letnich bo ostatnio brak czasu i jeszcze nie zmieniłem.
  22. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nic nie trzepie cala na poduchach jak i moje volvo. Załadowany buja jak na statku. A dwa razy miałem twojego bliźniaka.
  23. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja na parę dni se zasiadłem w takie gówno Na początku nie mogłem se miejsca znaleźć bo pozycja za kierą dla mnie porażka później jakoś się usadowiłem ,ale ten jeb.... automat o 9 rano już śniadania nie miałem bo nie wiedziałem co z wolną ręką zrobić .Aha najfajniejsze są w niej kamery nawet głowy przez okno nie wychylałem żeby pudło podczepić , postawić na przyczepie i podczepić przyczepę ( nawet jakbym wystawił głowę to i tak haka nie widać ) . Nawet się zbiera ale 85 odcinka ,moje FH ma na 89 niby 4 km ale na obwodnicach robi różnice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.