Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Pierwsze L4 od nie pamietam kiedy jakoś nudno w domu ,a od 20 idę do nowej roboty . Czekałem 5 lat na miejsce aż wreszcie telefon ze jest wolny wakat:banan:
  2. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Czemu nie
  3. Właśnie miałem pytać. Łukasz oco kaman znalazłeś sobie mówią robotę
  4. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale urwał
  5. Jestem umówiony na następny wtorek na wymianę oleju, elektromagnesu, i regulacje zaworów . Zobaczymy jak to będzie
  6. I mam nową koleżankę co ma evo
  7. Niech lata . Tydzień zakończony 200 PLN. mandatu i uszkodzone dwa auta w tym mitsubishi evo x:decayed: Wywialo mi aluminiową skrzynkę zza kabiny i poleciała na drogę odbiła się od ciężarówki i jeb w evo
  8. Nowy fis i dwie półoski gratis
  9. U mnie elektromagnes od sprężarki
  10. Nie taki chwyt marketingowy chyb:decayed:
  11. Niby nie bo dał mi umowę już podpisaną
  12. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    A ty chociaż raz przez tel nie gadałeś
  13. Haha moja . Kupiła jakaś blondynka z Raczek elbląskich . ---------- Post dopisany at 05:30 ---------- Poprzedni post napisany at 05:29 ---------- Zaraz przejże kupujemy a 4 na forum może już ktoś się pyta o nią
  14. Narazie tak parę pierdół do zrobienia i spalanie 13 w mieście mi nie przeszkadza
  15. Ale powiedział że jak będę sprzedawał Honde to mam dać znać bo z chęcią weźmie
  16. Pewnie tak . Pytał sie czy wiem że to przekładaniec a ja skąd bo teść kupował ja tylko jeździłem niby miał jeszcze problemów centralnego nie mógł uruchomić żeby pilot latał i jakieś pierdoły
  17. Ale na Hondzie pewnie przytulił . Sprzedał już dwie crv-ki i będzie miał x3 3,0 d sam sprowadzał dla klienta i teraz zostawia mu w rozliczeniu ale nie wiem za co
  18. Rafał moje sreberko poszło za 7000 z rozjebana turbiną bo pomoc szlak ją trafił . Odmalowal maskę ,felgi i strzelił polerke . Oglądałem fotki to żal mi się zrobiło
  19. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    O ku.... Bielizna do wymiany była przy takiej niespodziance
  20. Ja za audi dawałem prawie 30 dychy ,a przy zostawieniu za Honde dostałem tylko 8 i jeszcze jej nie sprzedał ---------- Post dopisany at 06:02 ---------- Poprzedni post napisany at 05:56 ---------- Jest jakiś program co blokuje reklamy bo komp się zaktualizował i teraz za każdym kliknięciem mszy wszędzie reklamy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.