Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Bartek mamy w miescie kolejne Maseratii ,chyba koleszka twój będzie musiał sprzedać bo nie jest już sam
  2. Siemka chłopki:decayed: jutro będę w Olsztynie koło południa jakiś spocio może ale z parkingiem dla dużych aut i kawką
  3. Panowie znojomy szuka passata b3,b4 jakby ktoś ciś wiedział to
  4. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Busem leciałem ,a tam radia nie ma.
  5. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gili wczoraj na 7 pod Gdańskiem widziałem niebieskie mp4 robi robotę te autko
  6. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie martw sie. U mnie tez jest zasada " tyle to objedziesz " a potem sie cyrki dzieja... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2 U mnie to samo. Mówie że łożysko na wleczonce już kuleje ,a stary na to dasz se rade aż tak się zgrzało że siłownik od hamulców szlag trafił koła zblokowało i na środku skrzyżowania zostałem . Jeszcze ze dwa miechy i szukam jakiej normalnej roboty bo już patologia się zaczyna robić
  7. Ważne że wogule założył bo ostatnio oglądał na allegro kotwice
  8. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  9. własnie może w piątek małe co nieco
  10. Widzisz tak bywa sam byłem zdziwiony zrobiłem 10,000 i takie kwiatki
  11. A w zaufane miejsce choć ? Tak mi się wydaje zawsze miałem zaufanie do sąsiada . Już po wymianie i jazda :kox: , nie wiedziałem że sprzęgło tak lekko potrafi chodzić . Wymieniony jeszcze przegub i prosty dolny wachacz bo wypadł podczas podnoszenia auta
  12. Postawiłem furmanke na sprzęgło z dwumas
  13. No Grześ! Graty - jeszcze tak roz%^#$&@* auta nie miałem A temat ze sterownikiem ... ja tak miałem ale przez swoje niedbalstwo
  14. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Masz farta . Marek ty miałeś inny kolor:decayed:
  15. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na jazde gabarytem jakieś uprawnienia muszę mieć ? Coś ostatnio ciągnie mnie w tą stronę. Koleszka idzie od września tu Sarens Polska ale jako monter ,a myślałem czy by tam za kółko się nie wkręcić choć ponoć bardzo ciężko tam się dostać
  16. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wczoraj w tym samym miejscu mnie zatrzymali . Podchodzi krokodyl i mówi skąd ja pana pamiętam , jak skąd wczoraj mnie pan kontrolował aha jedz pan wc**j
  17. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja już po pierwszej kontroli przez krokodyli . Jadę do Olsztyna i na 139 jak co dzień stoją , jadę na pewniaka bo pewnie zajęci ,a tu ze dwa km. przed nimi gadają że się nudzą .Zawsze ich mijałem bez problemu aż tu nagle wybiega i macha lizakiem .Dobra każdy musi mieć swój pierwszy raz . Podchodzi strzela regułkę i pyta się co ja taki blady ,ja do niego że jeszcze nie miałem kontroli tak wyglądał jak to usłyszał i mówi gdzie się pan uchował . Z czytał tacho zabrał wykresówki ,a ja wcinam paznokcie . Zawołał i co ? Zero mandatu jeszcze przy nim tarczki do końca wypełniałem bo daty brakło i miasta zakończenia . Powiedział że nie lubi wystawiać mandatów i stara się pomagać kierowcom ,a nie karać za byle pierdołę. Pogratulował że pozytywnie przeszedłem kontrole pozytywnie mimo przesiadania się w ciągu dnia do trzech aut i odjechałem bogatszy o trzy siwe włosy i nowe doświadczenie
  18. Zobac,y:wink: ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- Opony pochodza z Seata Leona:d Leżą u mnie w piwnicy i czekają na nabywce. Nosność o ile pamietam to 690kg Przejechane maja ok 1000km . strzel jakieś fotki i podaj cenę
  19. Ja na urlopie to czas mam na spota ,nawet piwnego:kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.