Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i jak gada
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bartek mamy w miescie kolejne Maseratii ,chyba koleszka twój będzie musiał sprzedać bo nie jest już sam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew::polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Siemka chłopki:decayed: jutro będę w Olsztynie koło południa jakiś spocio może ale z parkingiem dla dużych aut i kawką
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie znojomy szuka passata b3,b4 jakby ktoś ciś wiedział to
-
Truckerzy
Busem leciałem ,a tam radia nie ma.
-
Truckerzy
Gili wczoraj na 7 pod Gdańskiem widziałem niebieskie mp4 robi robotę te autko
-
Truckerzy
Nie martw sie. U mnie tez jest zasada " tyle to objedziesz " a potem sie cyrki dzieja... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2 U mnie to samo. Mówie że łożysko na wleczonce już kuleje ,a stary na to dasz se rade aż tak się zgrzało że siłownik od hamulców szlag trafił koła zblokowało i na środku skrzyżowania zostałem . Jeszcze ze dwa miechy i szukam jakiej normalnej roboty bo już patologia się zaczyna robić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ważne że wogule założył bo ostatnio oglądał na allegro kotwice
-
Truckerzy
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
własnie może w piątek małe co nieco- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Widzisz tak bywa sam byłem zdziwiony zrobiłem 10,000 i takie kwiatki- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A w zaufane miejsce choć ? Tak mi się wydaje zawsze miałem zaufanie do sąsiada . Już po wymianie i jazda :kox: , nie wiedziałem że sprzęgło tak lekko potrafi chodzić . Wymieniony jeszcze przegub i prosty dolny wachacz bo wypadł podczas podnoszenia auta- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Postawiłem furmanke na sprzęgło z dwumas- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
No Grześ! Graty - jeszcze tak roz%^#$&@* auta nie miałem A temat ze sterownikiem ... ja tak miałem ale przez swoje niedbalstwo- Truckerzy
Masz farta . Marek ty miałeś inny kolor:decayed:- Truckerzy
Na jazde gabarytem jakieś uprawnienia muszę mieć ? Coś ostatnio ciągnie mnie w tą stronę. Koleszka idzie od września tu Sarens Polska ale jako monter ,a myślałem czy by tam za kółko się nie wkręcić choć ponoć bardzo ciężko tam się dostać- Truckerzy
Wczoraj w tym samym miejscu mnie zatrzymali . Podchodzi krokodyl i mówi skąd ja pana pamiętam , jak skąd wczoraj mnie pan kontrolował aha jedz pan wc**j- Truckerzy
Ja już po pierwszej kontroli przez krokodyli . Jadę do Olsztyna i na 139 jak co dzień stoją , jadę na pewniaka bo pewnie zajęci ,a tu ze dwa km. przed nimi gadają że się nudzą .Zawsze ich mijałem bez problemu aż tu nagle wybiega i macha lizakiem .Dobra każdy musi mieć swój pierwszy raz . Podchodzi strzela regułkę i pyta się co ja taki blady ,ja do niego że jeszcze nie miałem kontroli tak wyglądał jak to usłyszał i mówi gdzie się pan uchował . Z czytał tacho zabrał wykresówki ,a ja wcinam paznokcie . Zawołał i co ? Zero mandatu jeszcze przy nim tarczki do końca wypełniałem bo daty brakło i miasta zakończenia . Powiedział że nie lubi wystawiać mandatów i stara się pomagać kierowcom ,a nie karać za byle pierdołę. Pogratulował że pozytywnie przeszedłem kontrole pozytywnie mimo przesiadania się w ciągu dnia do trzech aut i odjechałem bogatszy o trzy siwe włosy i nowe doświadczenie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Sory Bartek- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zobac,y:wink: ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ---------- Opony pochodza z Seata Leona:d Leżą u mnie w piwnicy i czekają na nabywce. Nosność o ile pamietam to 690kg Przejechane maja ok 1000km . strzel jakieś fotki i podaj cenę- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może być- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja na urlopie to czas mam na spota ,nawet piwnego:kox:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oj tam - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody