Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. Witaj w klubie
  2. Witaj na forum
  3. zapomniałem . Po 17 lecę na Jegłownik po wachę i mogę zajechać jak będę wracać
  4. i wtedy cebula u ciebie w sklepie będzie pewnie po 10 pln za kg żeby na wache było
  5. ok jutro wolne to na jakiś plac pojedziemy:decayed: Będę 17 30 bo niby od 18 się zaczyna
  6. Chyba pracuje na 80% . W piątek będę u ciebie w mieścinie tak koło 18 bo promocja na pieluchy jest w sklepie koło ciebie
  7. Polska to bezpieczny kraj Znacie ten przejazd
  8. teraz nie mogę bo jeszcze mam jeżdżenia trochę, ale wieczorem czemu nie ze cztery se wypije ---------- Post dopisany at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- Obowiązki czas odstawić na drugi plan Weekend czas na reset
  9. wolne. Pogoda do d... i wtedy roboty nie mamy, to po co mam ściemniać na warsztacie jak se długi weekend mogę zrobić
  10. tylko pożądna pasta i polerka
  11. i na zaplecze na rewizje osobistą <br /><br />
  12. znam ale czy jeszcze się tym zajmuje .Kontaktu też z nim nie mam ---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- Wolski ma na nazwisko imienia nie pamiętam ( wąski na niego wołaliśmy )
  13. Tak i grill wliczony w koszty dojazdu
  14. pogadam z ..................... i powiem jutro
  15. Dzisiaj byłem klimę przeglądnąć i zapłaciłem za obsługę 90 pln . Czynnika miałem 400 gramów , dobili resztę po 15 pln za 100g i 30 minut ozonowania . Wydaje mi się że cena całkiem niezła . Warsztat z wyglądu jeszcze ogarnięty bo niedawno otworzyli ale ceny mają całkiem przyzwoite bo prowadzą części na miejscu
  16. Fajnie było tylko żałuje że na ręcznym nie mogłem zaparkować
  17. ale wiary będzie Wiktor vag-a nie zapomnij

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.