Treść opublikowana przez Patrykbor
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o jacie ale wiary biorę aparat
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja będę ale z dziewczynami- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i wykrakał- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiktor będzie miał kabel- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak coś to transport masz zapewniony- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
faktycznie tobie amorki stukały tylko u Grześka sporadycznie raz na jakiś czasz coś puknie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to magiel ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- nie ma sprawy- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to grilla przenośnego się weźmie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zawsze kiełbaske można popić kubusiem- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wiedziałem że pierwszy się odezwiesz- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak 18 ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- A jak by pogoda dopisała to może piwko u mnie na ogrodzie i mały grill w doborowym towarzystwie Co wy na to ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- A jak by pogoda dopisała to może piwko u mnie na ogrodzie i mały grill w doborowym towarzystwie Co wy na to- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wypada ten tydzień- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja bym mu roweru nie dał a ty samochód- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W weekend pasi . Jak nie to w następnym tygodniu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dobra- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie mam zamiaru z Dziadkiem wpaść :jerk: świntuchu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba Dziadka namówię i podjedziemy na małe piwko i kiełbachę , może olo coś przyreza przy biednej a5- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kabelki poskładane teraz tylko ustawka z Wiktorem na kodowanie http://a4-klub.pl/showthread.php?234493-Wynajm%EA-domek-letniskowy-na-mazurach proszę ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- Kabelki poskładane teraz tylko ustawka z Wiktorem na kodowanie http://a4-klub.pl/showthread.php?234493-Wynajm%EA-domek-letniskowy-na-mazurach proszę ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- Wiktor :naughty::naughty: ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Wiktor :naughty::naughty:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzisiaj idę na komunie do kolegi córki . Co do pogody to trochę zimno i pochmurno ale ma nie padać- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie bo w tygodniu śpi do 9- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Człowiek chciałby się wyspać przy niedzieli ,a tu ch.... kochany bobas mnie obudził- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakieś 0,7 na grillu se zapodamy ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- VIP z biedronki- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dobra bierz W tygodniu chyba ugadamy się na adaptacje centrala tylko gadaj ile i czemu tak drogo ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- i załóż isofix do fotelika na przyszłość - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody