Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. o jacie ale wiary biorę aparat
  2. jak coś to transport masz zapewniony
  3. faktycznie tobie amorki stukały tylko u Grześka sporadycznie raz na jakiś czasz coś puknie
  4. to magiel ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- nie ma sprawy
  5. to grilla przenośnego się weźmie
  6. zawsze kiełbaske można popić kubusiem
  7. Wiedziałem że pierwszy się odezwiesz
  8. tak 18 ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- A jak by pogoda dopisała to może piwko u mnie na ogrodzie i mały grill w doborowym towarzystwie Co wy na to ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- A jak by pogoda dopisała to może piwko u mnie na ogrodzie i mały grill w doborowym towarzystwie Co wy na to
  9. Ja bym mu roweru nie dał a ty samochód
  10. W weekend pasi . Jak nie to w następnym tygodniu
  11. ja nie mam zamiaru z Dziadkiem wpaść :jerk: świntuchu
  12. chyba Dziadka namówię i podjedziemy na małe piwko i kiełbachę , może olo coś przyreza przy biednej a5
  13. Kabelki poskładane teraz tylko ustawka z Wiktorem na kodowanie http://a4-klub.pl/showthread.php?234493-Wynajm%EA-domek-letniskowy-na-mazurach proszę ---------- Post dopisany at 15:48 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- Kabelki poskładane teraz tylko ustawka z Wiktorem na kodowanie http://a4-klub.pl/showthread.php?234493-Wynajm%EA-domek-letniskowy-na-mazurach proszę ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- Wiktor :naughty::naughty: ---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:49 ---------- Wiktor :naughty::naughty:
  14. Dzisiaj idę na komunie do kolegi córki . Co do pogody to trochę zimno i pochmurno ale ma nie padać
  15. Człowiek chciałby się wyspać przy niedzieli ,a tu ch.... kochany bobas mnie obudził
  16. jakieś 0,7 na grillu se zapodamy ---------- Post dopisany at 18:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- VIP z biedronki
  17. Dobra bierz W tygodniu chyba ugadamy się na adaptacje centrala tylko gadaj ile i czemu tak drogo ---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ---------- i załóż isofix do fotelika na przyszłość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.